Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1971
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kijewski Sławomir
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Świdwin

PostWysłany: 14 Lut 2008 08:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie kolegów z OLW. O waszej stronie dowiedziałem się od Roberta Idziaka, który obecnie służy w 8 eskadrze lotnictwa taktycznego w Mirosławcu. Ja pracuję w Świdwinie w 21 bazie lotniczej. Nieraz mam kontakt z Andrzejem Malarą - TWKL Łódz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misio
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: w-wa

PostWysłany: 21 Mar 2008 09:12 pm    Temat postu: idą święta Odpowiedz z cytatem

witam, widzę że a klasa się reaktywuje Smile wszystkiego co najlepsze z okazji świąt dla całego rocznika 1971
_________________
misio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slawomir Kostrz
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 68

PostWysłany: 21 Mar 2008 09:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razz
chetnie bym sie znowu napil z kolegami szukajmy dalej to moze sie uda cos zorganizowac
_________________
Rocznik 1971
Matura 1990
Klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł WÓJCIK
Major
Major


Dołączył: 12 Lut 2005
Posty: 128
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 Paź 2008 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kolegów. Zbliża się zima więc.... czas zacząć przygotowania do II spotkania narciarskiego OLW w Białce Tatrzańskiej. Mam teraz więcej czasu (niestety Sad ),więc zobowiązuję się do organizacji tego wekendu. Dla tych , co byli i tych, co chcą być kilka słów. Spotkanie odbędzie w zaproponowany przeze mnie (dwie,trzy wersje) a wybrany przez ogół wekend na przełomie stycznia i lutego w Biłce Tatrzańskiej. Nocleg proponuję rezerwować w tym samym miejscu ( dobre warunki socjalne,miła atmosfera, dogodny dostęp do atrakcji, parking).

Tutaj link.http://www.para.wczasywpolsce.pl/

Jest to spotkanie rodzinne byłych uczniów OLW w Częstochowie i ich przyjaciół, mile widziane całe rodziny lecz można stosować dowolne konfiguracje Smile Samotników, też przyjmiemy i utulimy, chciałem napisać napoimy Wink
Aby być pewnymi możliwości rezerwacji miejsc, musimy zrobić to już teraz. Dlatego proszę wziąć kalendarze do rąk, przeprowadzić analizę zadania w domu (kocham ten język wojskowy), zerknąć na konta (kalkulacja sił i środków) , zastanowić się (wypracowanie decyzji) i do 20 października wstępnie określić chęć uczestnictwa w naszym spotkaniu. Negatywnych zgłoszeń w stylu, chciałbym ale nie mogę,nie mam nart,jestem poza granicami (do Górcysia Wink ) nie przyjmujemy Evil or Very Mad Byli wśród nas tacy, co pierwszy raz zakładali narty w Białce i było etstra. Wypożyczalni jest full, ceny przystępne. Koszt całego przedsięwzięcia do udźwignięcia przez średni domowy budżet (pożyczek i rat nie udzielamy).
Zapraszmy wszystkie roczniki, rocznik matura 1989 szczególnie a klasa B z rocznika 1989 obecność obowiązkowa. Czekam na sygnały.Pozdrawiam.
_________________
Paweł WÓJCIK ps.Widelec
r.1971
matura 1990 klasa B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 05 Paź 2008 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie możesz liczyć (w pełnym składzie). Tylko gdzie ty znajdziesz tych maturzystów rocznik 1989, chyba w Lublinie , Wrocławiu czy w Toruniu.
Pozdrawiam.
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł WÓJCIK
Major
Major


Dołączył: 12 Lut 2005
Posty: 128
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 Paź 2008 09:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Piotr, mała pomyłka z tym 1989 rokiem ale.... chyba nie wszystkie "usterki" lekarze u mnie zdiagnozowali. A podobno z głową miało być OK. Wink
_________________
Paweł WÓJCIK ps.Widelec
r.1971
matura 1990 klasa B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Slawomir Kostrz
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 68

PostWysłany: 06 Paź 2008 09:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Cześć będe na nasłuchu podaj date ,dla mnie dobra by byla data w terminie od 17.01.09 do 01.02.09 wtedy moje dzieci mają ferie .
Wracam już do polski na stałe .
Pozdrawiam
Laughing
_________________
Rocznik 1971
Matura 1990
Klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slawomir Kostrz
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 68

PostWysłany: 21 Paź 2008 09:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Cześć dzisiaj jest 21.10 jeden dzień po dacie zgłoszenia do tego spotkania ,ja jestem zainteresowany 4 osoby ,ale muszę znać datę w miarę szybko bo jak nic nie wypali musze rezerwować cos dla mojej rodziny .
Tak jak pisałem odpowiada mi 17.01 ,24.01 oraz 31.01 .
ale mogę sie dostosować
Pozdrawiam
Jeszcze z UK ale już nie długo
_________________
Rocznik 1971
Matura 1990
Klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł WÓJCIK
Major
Major


Dołączył: 12 Lut 2005
Posty: 128
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 Paź 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro wysyłam smsy i maile Smile Odbierać i czytać Wink
_________________
Paweł WÓJCIK ps.Widelec
r.1971
matura 1990 klasa B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Slawomir Kostrz
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 68

PostWysłany: 22 Paź 2008 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy ok czekam na wieści ,było by fajnie sie spotkać
_________________
Rocznik 1971
Matura 1990
Klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 09 Mar 2009 07:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie moi drodzy!!!! Doszły mię słuchy, że martwicie się co to będzie w sierpniu....
OTÓŻ OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE III-CI ZJAZD OCHOTNIKÓW WE ZŁOTYM POTOKU ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 22-23 SIERPNIA 2009 ROKU!!! OCZYWIŚCIE WSZYSCY CHĘTNI MOGĄ PRZYBYWAĆ JUŻ 21 SIERPNIA, ALBOWIEM POKOJE ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE I OCZEKUJĄ SZANOWNYCH GOŚCI!!!!
To tyle w temacie... a teraz reszta jest w Waszych rękach. Potwierdzajcie swoje przybycie i dotrzymajcie słowa, bo wiecie, że nie ładnie jest robić kolegów w "wała", a jeśli mnie pamięć nie zmyla to kilku kolegów słowa nie dotrzymało... Ale furda tam, niech się nie boją tylko tego roku dotrą Powiadamiajcie się wzajemnie, namawiajcie i przybywajcie. A im nas więcej będzie tym lepiej
Jeśli chodzi o koszty, to mimo kryzysu nie przewiduję jakichś drastycznych podwyżek. Ceny noclegów są bez zmian (25 pln za łóżko) a jeśli chodzi o jadło to myślę, że uda się utrzymać ceny zeszłoroczne ( tak obiecała mi Pani Anitka )
I PRZYPOMINAM, ŻE IMPREZA NIE JEST TYLKO DLA ROCZNIKA 72' TYLKO DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MIELI OKAZJĘ WEJŚĆ W MURY SZACOWNEJ SZKOŁY!!!!
Tak więc, oczekujemy młodziaków i starszaków też
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Mar 2010 03:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc stało się!!! W dniach 21-22.08.2010 odbędzie się jak zwykle spotkanie koleżeńskie OLW. Oczywiście w Złotym Potoku, oczywiście w Harcówce, oczywiście będzie ognisko integracyjne i bankiet. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę się spotkać. Impreza nie jest skierowana tylko dla rocznika 72, ale do wszystkich!!!! Oczywiście Harcówka czeka na tych najniecierpliwszych i najwytrwalszych już od piątku 20.08 Impreza w tym roku będzie przebiegać wedle ustalonego już scenariusza. Piątek wieczór ognisko i luźne rozmowy przy herbacie , sobota wieczór od ok. 19 bankiet, powroty w niedzielę jak kto wstanie Koszt imprezy: nocleg w Harcówce 25 zł osoba/doba, pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Koszt sobotniego bankietu i niedzielnego śniadania będzie zbliżony do zeszłorocznego ( ok 130 pln). Jak zwykle Panowie i Panie działamy na zasadzie pełnego zaufania czyli: awizujesz się znaczy będziesz na 100%. Płatność jak zwykle na miejscu u Pani Anitki..
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pietrenka
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: malbork

PostWysłany: 11 Paź 2012 07:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde 2 lata nikt nie pisał?

piotr gajda
teraz malbork
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 Paź 2012 05:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietrenka napisał:
kurde 2 lata nikt nie pisał?

piotr gajda
teraz malbork


Witaj Piotrze!

No jak widać Koledzy zaglądają ale śmiałości do pisania ... nie mają Rolling Eyes
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin KURZAK
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 37
Skąd: Katowice

PostWysłany: 10 Sty 2013 01:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Na początku życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Smile
A przede wszystkim powrotu wszystkich do naszego forum oraz zameldowania się wszystkich na kolejnym zjeździe, bo rozumiem Sergiusz, że ten termin jest już pewny ?

Pozdrawiam
Marcin
_________________
Marcin KURZAK
Matura 1990
Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group