Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
GłOŚMY NA LEWO I PRAWO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 13 Wrz 2004 07:12 pm    Temat postu: GłOŚMY NA LEWO I PRAWO Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy aby było nas jak najwięcej w czerwcu 2005 rok wszyscy musimy szukać naszych znajomych. Dlatego niech każdy jak tylko może szuka naszych z OLW i ściąga ich na strone, niech się logują. Zwłaszcza apel do żołnierzy zawodowych, którzy już są na forum, macie kontakty poprzez jednostki i w was nadzieja .
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MARCIN
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 02 Wrz 2004
Posty: 81
Skąd: KIELCE

PostWysłany: 16 Wrz 2004 12:39 pm    Temat postu: GłOŚNO NA LEWO I PRAWO Odpowiedz z cytatem

BACA JESTEM Z TOBA TAK TRZYMAJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 22 Wrz 2004 03:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zostawiać wszędzie ślad po sobie. Ja przynajmniej próbuję tak robić, ale jak na razie wiekszego odzewu nie ma. Pozostają jeszcze telefony /służbowe/tylko jak widać zresztą na forum do armii poszedł niezbyt duży % absolwentów OLW-chociaż podejrzewam że na starszych rocznikach było inaczej,i więcej ludzi jest w firmie. No i ostatnia sprawa-internet w wojsku ciągle jest rzeczą abstrakcyjną.
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
batek
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 21
Skąd: Braniewo

PostWysłany: 22 Wrz 2004 06:53 pm    Temat postu: szukajcie znajomych Odpowiedz z cytatem

może i masz rację, ale jak się okazuje nie wielu poszło śladem Janka Dolasy, w mojej jednostce z mojego rocznika 1976 nie ma nikogo z OLW, jest tylko jedna osoba z 1975 roku mł. chor. FUJNA - no i kolega z Torunia, ale on po drugim roku ukończenia toruńskiego OLW (i oznajmieniu o likwidacji tegoż liceum) poszedł do szkoły chorążych. Pozdr wszystkich

Batman - Matura '95
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 23 Wrz 2004 06:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Batek, z tego co mi wiadomo to jest u Ciebie w jednostce jeszcze jeden gość z mojego rocznika -ps. Omen. Pozdrów Fujnę !!
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
batek
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 21
Skąd: Braniewo

PostWysłany: 23 Wrz 2004 07:02 pm    Temat postu: batek - Burton Odpowiedz z cytatem

Nie znam ps. Omen-a, kto to - jakie nazwisko to potwierdzę czy jest i jaki to korpus - bo to także istotne niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 05 Paź 2004 03:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link z naszą stroną jest na oficjalnej stronie WSOWL im. Tadeusza Kościuszki Laughing
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 05 Paź 2004 05:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BACA napisał:
Link z naszą stroną jest na oficjalnej stronie WSOWL im. Tadeusza Kościuszki Laughing


i wzajemnie Wink
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOLO
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 68
Skąd: WĘDRZYN

PostWysłany: 11 Paź 2004 07:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZESC.ZOSTAłEM POWIADOMIONY PRZEZ WALDKA PS.PADALEC O NASZEJ STRONIE KLASA IVE GORA ROBIMY ZJAZD I DAMY W TRĄBE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldas
Kapral
Kapral


Dołączył: 12 Paź 2004
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Paź 2004 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj BOLO !!!!!
Miło, że jesteś zainteresowany zjazdem. Mam nadzieję, że do niego dojdzię. Jeśli możesz, pofatyguj się trochę i powiadom o tym innych. Wówczas damy w trąbę w szerszym gronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waldas
Kapral
Kapral


Dołączył: 12 Paź 2004
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Paź 2004 01:22 pm    Temat postu: Czy to On? Odpowiedz z cytatem

Czy Marcin z Kielc zabierający dość często głos na łamach strony OLW to niejaki "Szajba" rocznik 1974? Z niecierpliwością czekam na infirmację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12 Paź 2004 01:37 pm    Temat postu: Re: Czy to On? Odpowiedz z cytatem

Waldas napisał:
Czy Marcin z Kielc zabierający dość często głos na łamach strony OLW to niejaki "Szajba" rocznik 1974? Z niecierpliwością czekam na infirmację.


Zgadza się. Przecież to pisze ....... Wink
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
glaca
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 1

PostWysłany: 20 Paź 2004 05:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam starzy koledzy.jak tam zdrowko stare zgredy i co jabole jeszcze walicie?- a dziewczyny Smile jak sie spotkamy to pogadamy i morze sie opijemy ja za dawnych lat

Admin: Ocenzurowano. Nie używamy brzydkich wyrazów. Proszę, przeczytaj regulamin. Post wyedytuj albo usuń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O stronie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group