Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
matura 1990 czołem pod stołem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jtrojan
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2

PostWysłany: 10 Wrz 2005 04:26 pm    Temat postu: matura 1990 czołem pod stołem Odpowiedz z cytatem

Panowie wita was trojan (jacek trojanowski) . minęło już sporo lat i dopiero teraz namiętni szukamy kolegów z tamtych lat . wzywam chłopaków z klasy d do odzewu i pozdrawiam wszystkich: krokodyla , lale,siepieta , kazana, bliźniakow, kruczka, jarm€żka itp
ciekaw jestem co porabia jakub, fryta, kamczata, kurak, banan, szwagier,sobies, damaszek, karolek, drozd , przygoda, matlaczek, sytek, łęsa, migoń, sołtys.... sorry jeśli kogoś ominąłem! odezwijcie się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sławomir Szuszkiewicz
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 Wrz 2005 07:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Trojan, dzięki że pamiętałeś o mnie, co u Ciebie słyczać? Służysz jeszcze czy już w cywilu?
LALA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
banan
Kapral
Kapral


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: olw wroclaw matura 90

PostWysłany: 06 Gru 2006 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cze! Pozdrawiam z klasy F Smile waszego banana chyba widzialem wsrod userow na liscie tutaj

PZDR
marek szewczyk aka banan
_________________
OLW Wroclaw matura 90

wszystko jest bardzo niepewne i to mnie tak uspokaja Dolina Muminkow Tove Jansson
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paluch
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 16 Mar 2007 08:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie pozwolą, że się przedstawię: Paluch ( Arek Paluszyński) klasa B. Pozdrawiam Kolegów i szukam swoich.
_________________
Paluch matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sobies
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: 21 Kwi 2007 12:11 pm    Temat postu: matura 1990 czołem pod stołem Odpowiedz z cytatem

sie masz trojan , tu sobies , wczoraj dostałem namiary na to forum od grzesia sikory z b klasy , nawet nie wiedziałem że istnieje takie forum. no aż łza sie w oku kręci jak sobie człowiek zaczyna przypominac , obecnie służnę w legnicy , jeszcze bo za chwilę nas już tu nie będzie -likwidacja do zera, postanowiłem odejśc z monu w styczniu 2008. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benny7
Kapral
Kapral


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 7

PostWysłany: 10 Maj 2007 09:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim chyba jestem pierwszym przedstawicielem naszego rocznika z klasy E. Pozdrowienia dla wszystkich od Maciej Benedyczaka (Grubego) z Warszawy Wesołej. Mam kontakt z Wojtkiem Kaczmarkiem i Jackiem Bociągiem. Pozdro ponownie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sylweriusz10
Kapral
Kapral


Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11 Maj 2007 06:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Tutaj ŁĘSA z D klasy. Mieszkam we Wrocku i jestem już emerytem. Mam namiary na kilku "naszych" - Piotrka Sutego, Przemka Kempe, Rafała Szynalskiego, Grześka Sobkowicza, Tomka Walidudę, Jarka Nowochodzkiego, Pawła Damaszko, wiem gdzie służą Maciek Szwagrzyk i Leszek Kłodawski. Jak ktoś zainteresowany chętnie pomogę. Walcie śmiało.
_________________
Emerytura?! nic złego pod warunkiem że nie przeszkadza w pracy! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mały z F
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 241
Skąd: Polska

PostWysłany: 23 Maj 2007 01:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Sylweriusz 10. Z tej strony najstarszy rocznik OLW Wrocław. Jestem ciekawy co porabia Szynalski? Czy nadal skacze w dal?
_________________
Misiu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mały z F
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 241
Skąd: Polska

PostWysłany: 25 Sie 2008 08:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea Idea
_________________
Misiu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group