Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
zajefajnie Szczepan jest wielki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maliniak
Major
Major


Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 25 Paź 2005 06:12 pm    Temat postu: zajefajnie Szczepan jest wielki Odpowiedz z cytatem

Cesc wszystkim z roku 85-89.Troszke zesmy dali popalic im no nie?.Pozdrawiam serdecznie i chce powiedziec ,ze jestem zadowolony z pomyslu szczepana i innych kolegow.Napewno sie dolącze Smile . Mam kontakt ze SWIDREM,I PERYPEKA ,choc dawno sie nie widzielismy,ale mam telefon,do Swidra.Narka do Grudnia!
_________________
Ryby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Świder
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 29

PostWysłany: 27 Paź 2005 05:18 pm    Temat postu: Re: zajefajnie Szczepan jest wielki Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich debiutantów z rocznika 85 !!!
Jak to w zwyczaju sejmowym głosuję dwiema rękami za pomysłem zjazdu Smile

Temat już mi nadał Piestraczek , więc już wszystko jest nagrane i spotkanie 2 grudnia murowane.
W którymś poście wyczytałem, że ma się odbyć wielki mecz pomiędzy klasą F i resztą, ale chcciałem nadmienić, że górą była jednak klasa C Smile).
Do zobaczenia na zjeździe

Pozdrawiam Maciej Sznajder - well Swider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mały z F
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 241
Skąd: Polska

PostWysłany: 29 Paź 2005 04:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z opinią Świdra co do wielkości klasy C w piłce nożnej ale dopiero od momentu kiedy "leszcze" z "C" klasy zostały wzmocnione przez "mocarzy" z klasy 'F". Zresztą jak wszyscy wiedzą dyrekcja OLW zdecydowała się na rozwiązanie klasy "F" by wyrónać poziom w pozostałych klasach. Klasa "C" wymagała szczególnego wzmocnienia.
_________________
Misiu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maliniak
Major
Major


Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 30 Paź 2005 08:00 am    Temat postu: Klasa Cbyla najlepsza w sporcie Odpowiedz z cytatem

Czesc jurek!Co ty opowiadasz! Klase Frozwalili bo sobie z niczym nie dawaliscie rady,no moze troche w nauce,ale mytzn kl Cbylismy najlepsi w sporcie przez cale 4 lata.Przypomnij sobie. Very Happy
_________________
Ryby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Świder
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 29

PostWysłany: 03 Lis 2005 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Jurek

Po dzisiejszym telefonie możecie szykować się na wielkie baty. Choć brzuch u mnie duży, to jeszcze w piłkę trafię Laughing Właśnie trenuję oglądając skróty z jakiegoś meczu na eurosporcie

Pozdrowionka
Świder

Ps. Znowu mylisz fakty, przed waszym rozpadem też byliśmy wielcy , czego przykładem był Tomek Wiecheć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tadek kIVE89
Użytkownik otrzymał ostrzeżenie
Użytkownik otrzymał ostrzeżenie


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 258
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 04 Lis 2005 05:02 pm    Temat postu: dziś was znalazłem Odpowiedz z cytatem

Cześć wam wszystkim dziś odnalazł mnie w zapadłej dziurze Adam Kot bardzo chętnie się z wami wszystkimi spotkam i chciałbym wiedzieć kto jeszcze z okolic katowic pojedzie na spotkanie.Wiem że Darek pełka ale nie mam jego telefonu jeśli ktoś zwas ma ochotę pogadać to mój tel.510090880 Tadek Koleczko z IVE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group