Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Idą święta...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Święta i okazje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Michałek
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 92
Skąd: WPR wieś pod Radzyminem

PostWysłany: 10 Gru 2005 03:05 pm    Temat postu: Idą święta... Odpowiedz z cytatem

Zyjemy w ogromnym pośpiechu, jak co roku wydaje się nam że świeta są jeszcze daleko i ze wszystkim zdążymy. Kupimy na czas wszystkie prezenty, wyślemy życzenia do rodziny , znajomych itp itd... Dziś właśnie uświadomiłem sobie że zostało tylko dwa tygodnie i znając życie miną one w zawrotnym tempie, ockniemy się na dzień, dwa (oby!!!) przed wigilią z uczuciem że kilka spraw może nie uda nam się załatwić na czas. Uwierzcie mi, że kilka razy tak miałem i do dziś jak o tym pomyślę to mam zgryz moralny. Embarassed Dlatego też pomyślcie że to już niewiele czasu zostało i powoli zacznijcie finiszować ze wszystkim co na Święta powinno być zapięte na ostatni guzik. Wiem że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, niemniej ja już swoją listę zrobiłem i od poniedziałku zacznę wykreślać z niej rzeczy załatwione Laughing Laughing Laughing Chyba najlepiej do atmosfery Świąt przekona Was piosenka Band Aid "Do They Know It's Christmas" (teraz bo im bliżej świąt będzie jej przesyt). Wink życzeń jeszcze nie składam, bo za wcześnie Laughing

Marcin Kl D 1989 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotr
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 05 Kwi 2005
Posty: 17
Skąd: OLW LUBLIN Powidz-Witkowo

PostWysłany: 10 Gru 2005 06:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiatam wszystkich i w pospiechu składam życzenia świąteczne - póżniej raczej nie zdążę -nie ma kiedy taczki załadować! Co do zyczeń to spokojności i spędzenia świątecznych chwiil w grononie bliskich i przyjaciół! Trzymajcie sie ciepło, zapinajcie kufajki!
_________________
Matura 1993, Klasa E -Piter -Fazi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Marcin Michałek
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 92
Skąd: WPR wieś pod Radzyminem

PostWysłany: 16 Gru 2005 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No muszę się pochwalić że dziś mogę skreślić następną rzecz z kartki Laughing Ale też mam jeden problem, nie wiem kompletnie co kupić swojemu 3,5 synowi Question myślałem o jakimś pseudolaptopie dla dzieci gdzie mógłby poznawać zawiły świat alfabety tudzież stawiać pierwsze kroki w matematyce, ale jeszcze się nie zdecydowałem. Kończę i przypominam że to jeszcze tylko 8 DNI!!! Pospieszcie się. życzeń Wam jeszcze nie składam bo jeszcze zdążę Laughing Laughing Laughing

Marcin Kl D 1989 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 16 Gru 2005 08:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba będę do świąt "poza zasięgiem" więc już dziś składam wszystkim absolwentom OLW i ich rodzinom Swietego w kominie, prezentow po szyje, zielonej choinki, prezentow trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana. Laughing Laughing
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hajnówka
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 Gru 2005 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin Michałek napisał:
Ale też mam jeden problem, nie wiem kompletnie co kupić swojemu 3,5 synowi Question myślałem o jakimś pseudolaptopie dla dzieci gdzie mógłby poznawać zawiły świat alfabety tudzież stawiać pierwsze kroki w matematyce, ale jeszcze się nie zdecydowałem. Kończę i przypominam że to jeszcze tylko 8 DNI!!!


Laptopy kiepskie są, szybko się nudzą i jakość wykonania Made in China.

Polecam coś takiego: http://www.leomark.pl/?mode=kategoria_full_root&recordId=21

Kolejka składana z drewnianych torów. Ceny w tym sklepie są od czapy, dużo taniej całe zestawy i pojedyńcze elemnty można kupić w supermarketach. A zabawkę polecam naprawdę szczerze - mój brzdąc dostał ją jak miał ok 2 lat, teraz ma prawie 7 i bawi się nią niemal codziennie (!). Jest fajna bo bardzo trwała, ma mnóstwo kombinacji i wysoce "skalowalna" Smile. No i frajda dla tatusiów, bo niektóre lokomotywy są na baterie Smile
Tylko nie kupujcie w Ikei, bo tam tory są zakończone plastikiem. Kupujcie te, które są całe drewniane.

Wesołych Świąt oraz udanych prezentów, zarowno tych wręczanych jak i otrzymanych!
_________________
Artur Prokopiuk alias 'Hajnówka'
OLW Lublin.
matura 1992


Ostatnio zmieniony przez Hajnówka dnia 18 Gru 2005 04:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 18 Gru 2005 03:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Smile Surprised Laughing Rolling Eyes No cóż ja mogę wszystkim naszym kumplon życzyć: Oczywiśćie zdrowia, kasy, pociechy z dzieciaków i oczywiście rychłego spotkania się w Lublinie, w Czerwcu 2006r. Nic mniej banalnego w tej chwili mi nie przychodzi do głowy. Nie mniej jednak mam nadzieję że zdajecie sobie sprawę iż życzę wam wszystkiego najleprzego.
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: 20 Gru 2005 06:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Hajnówka za radę właśnie jestem w trakcie jej rozważania Laughing A tak a propo świąt to dziś z przerażeniem stwierdziłem że jeszcze tylko 4 dni a na kartce jeszcze kilka rzeczy do odchaczenia Shocked nie wiem jak to zrobie ale muszę z tym się uporać a czasu coraz mniej. Twisted Evil Ja wiedziałem że tak będzię Shocked życzeń wam jeszcze nie składam bo jeszcze zdążę Laughing Laughing Laughing

Marcin Kl D 1989 Lublin
Powrót do góry
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 22 Gru 2005 06:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z okazji ŚWIĄT Wszystkiego najlepszego dużo szczęścia, zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń składa w imieniu moderatorów wasz " kochany " Zulus



ps. przed sylwestrem druga część życzeń
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
rączka
Major
Major


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 106

PostWysłany: 22 Gru 2005 08:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze życzenia w ten świąteczny czas od wszystkich marynarzy przesyła Rączka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 23 Gru 2005 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwyczajnie życzę wszystkim niezwyczajnych Świąt.
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 23 Gru 2005 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZAS PODSUMOWAŃ.

Po przeliczeniu zdarzeń na + i na - dla mnie rok był udany. Dużo sie działo, ale przeważały pozytywy.
Nie będę się wgłębiał w szczegóły osobiste ale o jednym chcę powiedzieć.
Bardzo ważnym wydarzeniem dla mnie w mijającym 2005 r. było odkrycie tej strony
Dlatego DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO POWSTANIA TEJ STRONY I JEJ DALSZEGO FUNKCJONOWANIA I żYCZĘ IM WYTRWAłOŚCI I CIERPLIWOŚCI W KONTYNUOWANIA TEGO DZIEłA.
A poza tym wszystkim forumowiczom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, realizacji planów i spełnienia nawet najskrytszych marzeń w 2006 r., a świąt spokojnych i radosnych. Very Happy
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin Michałek
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 92
Skąd: WPR wieś pod Radzyminem

PostWysłany: 24 Gru 2005 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie rozpisywłem na początku o tym pośpiechu itp i muszę wam powiedzieć że niewiele brakowało a bym wykrakał Twisted Evil Na dwa dni przed, wraz z moim samochodem zaliczyliśmy salto w powietrzu z lądowanie telemarkiem na czterech kołach Wink zważywszy że jechałem tradycyjnie bez pasów, to stłuczenie palca i wstrząśnienie mózgu jako jedyne dolegliwości to i tak niewiele Laughing Ale nie o tym dziś, dziś jest WIGILIA i z tej okazji składam wam moc życzeń spokojnych rodzinnych świąt, wypasionych perezentów i wogóle wszystkiego naj.......... Laughing proszę tylko nie przejedźcie się i nie przepijcie bo powrót do codzienności w przerwie będzie bolesny Wink Jeszcze raz wszystkiego naj, a reszta życzeń świątecznych noworocznych później, zdążę...

Marcin Kl D 1989 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
uczen2olw
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 16
Skąd: OLW LUBLIN I CZESTOCHOWA

PostWysłany: 24 Gru 2005 02:44 pm    Temat postu: zyczenia Odpowiedz z cytatem

dla wszystkich zdrowych i spokojnych swiat bozego narodzenia i szczesliwego nowego roku 2006 pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 28 Gru 2005 03:01 pm    Temat postu: Re: zyczenia Odpowiedz z cytatem

uczen2olw napisał:
dla wszystkich zdrowych i spokojnych swiat bozego narodzenia i szczesliwego nowego roku 2006 pozdrawiam wszystkich


A już teraz - szczęśliwego Nowego Roku 2006! Smile
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 Gru 2005 04:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taak życzeń nie miałem okazji złożyć przed swiętami to tak na Nowy Rok.. wszystkim życze samej radości w każdej formie Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Święta i okazje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group