Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
A co z dziewczynami, ktore konczyly OLW?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eios
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 16
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 26 Sty 2006 06:09 pm    Temat postu: A co z dziewczynami, ktore konczyly OLW? Odpowiedz z cytatem

Czy pojawiają sie tutaj? Czy ktoś coś wie na ten temat? Co prawda one "wyginęły" w końcówce OLW, ale może czują duchową wieź. (Sorki, ale coś mi polskie znaki nie wyskakują)


ps. pomogłem trochę zulus Laughing Laughing
_________________
Irek Stach
obecnie Krakow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 24 Lut 2006 03:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna jest żoną naszego słynnego Galusia, jedna pracuje w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, a inne ??

Szafran Ty pewnie wiesz więcej Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 28 Lut 2006 02:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem dużo a nawet więcej ale jestem dzentelmenem a dzentelmeni o pieniądzach i o kobietach nie rozmawiają Dzentelmeni je mają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 28 Lut 2006 06:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz zdradzć nam pikantnych szczegółów ze swojej znajomości z tymi pięknymi kobietami. Ale krótko co obecnie porabiają i czy pamiętają ten krótki okres w swoim życiu jakim było OLW czy coś w tym stylu nie zaszkodzi Smile. Chyba że się tylko przechwalasz Smile Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 01 Mar 2006 08:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwi mężczyźni nigdy się nie chwalą. Za nich przemawiają czyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 06 Mar 2006 05:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra a wracając do dziewczyn które uczyły sie w naszym słynnym Liceum to co obecnie porabiają ????
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 12 Mar 2006 08:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
No dobra a wracając do dziewczyn które uczyły sie w naszym słynnym Liceum to co obecnie porabiają ????


porabiająto co trza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 17 Mar 2006 05:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dziewczyny same się wypowiedzą na swój temat bo z tego co wiem to zaglądają na to forum Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2006 08:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ludziska a moze powiennam powiedziec dzien dobry heh ;D no coz trudny przede mna wybor stoi bo wybieram wlasnie liceum... interesuje sie samolotami ale Dęblin nie przyjmuje dziewczyn Sad ... i stad takie pytanko CZY DO LOW W LUBLINIE PRZYJMUJA DZIEWCZYNY? i czy mam jakies szanse sie tam dostac? czego moge spodzieac sie po tej szkole? jak ktos moglby opdowiedziec na te moje pytania bylabym bardzo wdzieczna ;* pzdr...
Powrót do góry
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 24 Wrz 2006 09:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inna niż wszyscy napisał:
CZY DO LOW W LUBLINIE PRZYJMUJA DZIEWCZYNY? i czy mam jakies szanse sie tam dostac? czego moge spodzieac sie po tej szkole? jak ktos moglby opdowiedziec na te moje pytania bylabym bardzo wdzieczna ;* pzdr...


nie wiem jak Tobie to powiedzieć, w sumie powinien zrobić to Zulus bo on jest guru tego forum OLW Lublin Cool ale cóż zrobie to bo może będzie Ciebie to mniej bolało gdy dowiesz się to odemnie tak więc słuchaj :
w IV RP już nie istnieje żadne OGóLNOKSZTAłCąCE LICEUM WOJSKOWE
są tylko klasy o profilach wojskowych.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: 24 Wrz 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh no ok Sad a gdzie sa te szkoly o tym wojskowym profilu gdzie PRZYJMUJA DZIEWCZYNY...? szukalam na necie pytalam sie ale wszedzie cichosza... jesli takowe istnieja to nikt nie ma bladego pojecia czy jest tam prowadzona rekrutacje plci pieknej :DDD jesli wiecie cos na ten temat to blagam odpiszcie...
Powrót do góry
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 25 Wrz 2006 07:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sekretarciacie swojej szkoły uzyskaj numer do Kuratorium Oświaty właściwego względem zamieszkania a nastepnie w rozmowie telefonicznej ustalisz z pracownikiem kuratorium gdzie na Twoim terenie są szkoły w których są takie klasy o profilu wojskowym.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group