Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowe namiary na ludzi, którzy się nie ujawnili
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Masz namiary na ludzi nie ujawnionych
Nie
33%
 33%  [ 2 ]
Mam ale nie podam
0%
 0%  [ 0 ]
Tak
66%
 66%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 09 Mar 2006 08:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radku, joch se tak wykoncypowoł, żeśta sie no mnie óobrazili, adyć przeca wicie, że jo se ino tak "we świot godam"
Chłopaki, odzywajcie się, jak nie do mnie, to do Radka, bo gotów to forum roz... wiązać...
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 10 Mar 2006 08:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widzę , że Ci nie tylko wschodnie języki wychodzą Wink Laughing Laughing
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 11 Mar 2006 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzywamy się odzywamy tylko czasem czasu brak lub dostępności kompa
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 11 Mar 2006 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Wieczorek napisał:
o widzę , że Ci nie tylko wschodnie języki wychodzą Wink Laughing Laughing


Witaj Tomek - ano tak się składa, że i po górolsku godam, ale to dlatego, ze przez dwa lata mieszkałem na stancji z góralką, a nie z miłości do gór.

P.s. kiedy mój ojciec się dowiedział, że jestes na forum to i jemu się jakaś melancholia włączyła, bo wspominał Twojego ojca i ich wspólne wojskowe czasy.
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 16 Mar 2006 05:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może nie jest odpowiedź, ale przecież można cholery dostać, jak coś napiszesz i nie masz odpowiedzi,
Chłopaki, odzywajcie się, do jasnej Anielki, bo przecież nasz rocznik to około stu osób - Diesel, Marecki, Piecyk to tylko filary - a gdzie Wy jesteście Question Question Question
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 16 Mar 2006 05:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sam widzisz , nawet ci którzy tu pisali do niedawna gdzieś zaginęli Crying or Very sad
ale może jak poczytają o tych zgrzewkach........ Wink
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 16 Mar 2006 06:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko jestem co jest?
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 16 Mar 2006 06:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosław Marciniak napisał:
Spoko jestem co jest?
jeszcze jakbys na gg zaglądał to by było fajnie Exclamation
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 16 Mar 2006 06:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już jestem
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 16 Mar 2006 06:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosław Marciniak napisał:
Spoko jestem co jest?


Radku, a poszukaj sobie na innych tematach i w końcu się odezwij bo cię po góralsku wyzwę - umiem to dobrze!!!!!
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł BARUCHA
Major
Major


Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 112

PostWysłany: 17 Mar 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam namiary do Maćka Hajduka. Muszę jutro do niego zadzwonić i poinformować. Wysyłałem kiedyś mu sms-y z linkiem do strony, ale chyba nie skorzystał, bo go tu nie widać.
_________________
Matura '89, LUBLIN ; Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 17 Mar 2006 05:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł BARUCHA napisał:
Mam namiary do Maćka Hajduka. Muszę jutro do niego zadzwonić i poinformować. Wysyłałem kiedyś mu sms-y z linkiem do strony, ale chyba nie skorzystał, bo go tu nie widać.


No, przynajmniej tutaj jeszcze nie zdążyłeś zamieścić krytycznych, a chyba nieuzasadnionych uwag pod moim adresem. Nadal cieszę się, że udało mi się nakłonić Cię do współdziałania na forum. Odzywaj się częściej, aż do zagalopowania...
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 18 Mar 2006 09:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełku!! Podaj namiary na Maćka to go zmusimy do przyjazdu - jeżeli nie będzie innej możliwości
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Paweł BARUCHA
Major
Major


Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 112

PostWysłany: 18 Mar 2006 09:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Plewiński napisał:

No, przynajmniej tutaj jeszcze nie zdążyłeś zamieścić krytycznych, a chyba nieuzasadnionych uwag pod moim adresem. ... Odzywaj się częściej, aż do zagalopowania...


Nie wiem Rafałku czy Ty jesteś zbyt wrażliwy, czy gryzie Cię jakaś deprecha, czy może czujesz się niedowartościowany, gdyż naprawdę nie czułem, nie czuję i mam nadzieję, że nie będę czuł do Ciebie żadnej urazy.
Nie wiem dlaczego moje posty bierzesz jako krytyczne uwagi do siebie. To było zwyczjne postowanie, wg mnie żartobliwe, wg Ciebie kąśliwe. A może ja nie znam granicy żartu i kąśliwości? Też tak może być.
łapiesz mnie za słówka - "zagolopowanie". Uwierz nie miałem złych zamiarów, a jeśli uraziłem - przepraszam, bo to było nieświadome. Nie wiedziałem, że mam z tak wrażliwym facetem do czynienia. Minęło trochę już lat i mogę nie pamiętać. Very Happy


Radosław Marciniak napisał:
Pawełku!! Podaj namiary na Maćka to go zmusimy do przyjazdu - jeżeli nie będzie innej możliwości


Właśnie dzwoniłem do niego przed chwilą. Jeden nr - zły. Chyba zrezygnował z abonamentu. Drugi - nie odbiera. Może śpi. Namiar dam jak skonsultuję z nim, bo nie wiem czy podpisał mi zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Very Happy
_________________
Matura '89, LUBLIN ; Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 18 Mar 2006 01:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Paweł BARUCHA"]
Rafał Plewiński napisał:

No, przynajmniej tutaj jeszcze nie zdążyłeś zamieścić krytycznych, a chyba nieuzasadnionych uwag pod moim adresem. ... Odzywaj się częściej, aż do zagalopowania...


Nie wiem Rafałku czy Ty jesteś zbyt wrażliwy, czy gryzie Cię jakaś deprecha, czy może czujesz się niedowartościowany, gdyż naprawdę nie czułem, nie czuję i mam nadzieję, że nie będę czuł do Ciebie żadnej urazy.
Nie wiem dlaczego moje posty bierzesz jako krytyczne uwagi do siebie. To było zwyczjne postowanie, wg mnie żartobliwe, wg Ciebie kąśliwe. A może ja nie znam granicy żartu i kąśliwości? Też tak może być.
łapiesz mnie za słówka - "zagolopowanie". Uwierz nie miałem złych zamiarów, a jeśli uraziłem - przepraszam, bo to było nieświadome. Nie wiedziałem, że mam z tak wrażliwym facetem do czynienia. Minęło trochę już lat i mogę nie pamiętać. Very Happy

Paweł, tym razem to ja przepraszam - od lat to ja sam kreuję swoją rzeczywistość, a na ataki (czy faktyczne, czy urojone) odpowiadam atakiem -obecnie mieszkam na ulicy Suworowa, a to przecież Suworow twierdził, że najlepszą obroną jest atak. Razz
Tym razem Ty wystapiłeś jako kreator mojej rzeczywistości - stąd moja reakcja. Exclamation
Arrow Nie jestem ani tak wrażliwy, ani tak sfrustrowany, by tego nie pojmować, samoocenę mam równiez stabilną.
Dlatego - zgodnie z dyplomatyczną praktyką proponuję, by sprawę akcji/ reakcji i kąśliwych albo tylko żartobliwych komentarzy uznać za niebyłą - zresztą - inne moje posty, któych obiektem jesteś również i Ty nie niosą tego negatywnego ładunku emocjonalnego, prawda?
A tak poza tym - czy to nie z Tobą właśnie biegałem 1000 m na starcie do OLW Question Question Question
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group