Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
POMOC DLA RODZINY "UŚMIECHA"

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 23 Lis 2006 11:13 pm    Temat postu: POMOC DLA RODZINY "UŚMIECHA" Odpowiedz z cytatem

Witam!!!!

Dnia 12.11.2006r. odszedł na wieczną wartę nasz kolega Piotr Kwiędacz, przez wielu pamiętany jako Uśmiech.
Koledzy z klasy i znajomi z zespołu, pamiętając jego zawsze optymistyczne podejście do życia, całodobową pomoc,
uczynność i wiele innych cech, złożyli się na wieńce i uczestniczyli w uroczystościach pożegnania.
Piotr zostawił żonę Danusię i 4-letniego syna Patryka. Dzięki pomocy Tomasz Mikołajczyka i stronie OLW odszukaliśmy
większość kolegów z klasy i podjęliśmy inicjatywę składki by wspomóc najbliższych naszego nieodżałowanego kolegi.
Każdy z nas daje tyle ile może. Na koniec akcji całą kwotę przekażemy jednorazowo jako koledzy z OLW.
Ja zgodziłem się udostępnić własne konto bankowe, by przyjmować wpłaty.
Jeżeli znajdą się jeszcze inni chętni do uczestniczenia w naszej akcji to serdecznie zapraszam.
Wszystkie wpłaty będą potwierdzone przesłanymi wyciągami bankowymi.
Jeżeli ktoś nie ma zaufania do mnie, to za zgodą żony Piotra mogę indywidualnie udostępnić numer jej konta.
Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.

e-mail: das_darek@wp.pl; das_darek@o2.pl;
gg: 2781828;
tlen: das_darek;
skype: dp--75

dariusz padarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group