Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
zjazd 2007 r ???
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 17 Sty 2007 05:00 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

może jak się zacznie nowy temat to i więcej ludzi zacznie pisać Question Rolling Eyes Laughing
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paweł BARUCHA
Major
Major


Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 112

PostWysłany: 12 Mar 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś cicho i nudno... Jak szybko powstał pomysł, tak szybko umiera. Szkoda.
_________________
Matura '89, LUBLIN ; Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 13 Mar 2007 01:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie , że szkoda .... Crying or Very sad nikt nowy sie nie pojawia a "starzy" też przestają się odzywać
ale może jeszcze nic straconego Wink
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kominiarz
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 19 Mar 2007 03:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkaliście kogoś z naszego rocznika lub innego , ostatnio ? Ja spotkałem Jarka J. - Warszawa - pazdziernik- w zeszłym roku .
_________________
kominiarz 85-89
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 22 Mar 2007 10:12 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

Ja raz w roku jak jestem na wczasach to staram się spotkać z Jarkiem w Trójmieście, w sierpniu byłem w Krakowie to spotkałem się z Benenem i z Mariuszem Słupskim (nieobecni na forum) Sad a teraz wpadłem na pomysł że chyba wybiorę się do Kozienic na ten fajny basen to może spotkamy się z Kominiarzem Very Happy jak tam Robert ? skontakcimy się przez GG?
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 22 Mar 2007 10:23 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

a w ogóle to napiłbym się niemiroffa w naszym towarzystwie, może się jakoś znowu zorganizujemy na zjazd chociaż cisza na forum Crying or Very sad chyba poproszę Rafała żeby przerzucił kilka oryginałów przydałyby się w domu,dobry trunek jest Laughing tak myślę że jak ktoś z nas gdzieś rusza w Polskę to warto przepatrzeć kontakty i czasami się uda gdzieś z kimś spotkać jak tak staram się robić i jest fajnie nawet jak jest to godzinka czy 5 minut to warto, ruszcie się chłopaki dajcie znać że żyjecie Wink
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł BARUCHA
Major
Major


Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 112

PostWysłany: 22 Mar 2007 11:28 pm    Temat postu: Re: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

Marecki napisał:
...chłopaki dajcie znać że żyjecie Wink


Ja żyję, ale co to za życie jak się nie ma czasu dla siebie i rodziny, a co dopiero dla znajomych. Jednak chętnie spotkałbym się jak ostatnio w większym gronie.
Może faktycznie należy coś pomyśleć. A tak w ogóle to powinniśmy pomyśleć o zjeździe z prawdziwego zdarzenia w 2009 roku - 20 rocznica MATURY. Im wcześniej zaczniemy tym większa szansa, że się uda.
Pozdrawiam.
_________________
Matura '89, LUBLIN ; Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wuwu
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 23 Mar 2007 01:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim. Pomysł Pawła jest godny rozpatrzenia. Jest troche czasu więc możnaby było powolutku pomyśleć o zjeździe w 2009r.
_________________
klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 31 Maj 2007 08:59 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

kurczę jakoś kiepsko z tym myśleniem o zjeździe a tak w ogóle co porabia nasza silna grupa trzymająca władzę z Lublina Question gdzie jest Pączek i jego drużyna Question ee halo mówi się,czy ktoś mnie słyszy Sad
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jarek Jagoda
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 21

PostWysłany: 01 Cze 2007 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko Robert, że spotkaliśmy się na tak krótko. Mam nadzieję, że kolejne spotkanie będzie dłuższe hehehe. W sprawie zjazdu jestem jak najbardziej za. A może nad morzem? Marecki dziękuję za kartkę. Wszystkim Szanownym Kolegom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 15 Cze 2007 10:42 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

no Jarek ja nad morzem będę pierwsze dwa tygodnie lipca, więc jesli bedziesz wtedy w Trójmieście to na pewno jakoś się spikniemy,telefon masz ten sam czy coś zmieniałeś, bo ja mam ten sam napisz na forum albo na maila czy bedziesz w lipcu w domu Laughing
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 15 Cze 2007 10:46 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

a tak dokładnie to będę te pierwsze dwa tygodnie sierpnia we Władysławowie moze ktoś też się tam wybiera w tym terminie Question Question
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jarek Jagoda
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 21

PostWysłany: 18 Cze 2007 01:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marku urlop planuję na sierpień, tak więc wszystko wskazuje na to, że spotkanie byłoby jak najbardziej aktualne. Telefon i inne kontakty jak najbardziej aktualne (liczba dzieci również, chyba że o czyms nie wiem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 04 Sie 2007 08:46 pm    Temat postu: zjazd 2007 r ??? Odpowiedz z cytatem

no coś mi się zdaje że w tym roku zjazd nie wypali, ale jak kiedyś wspominałem jeśli gdzieś wyjeżdżacie dawajcie namiary może da się spotkać w mniejszym gronie ale to lepsze niż nic nie Question
informuję że będę w Krynicy 11 do 15 sierpnia jak ktoś będzie w okolicy dajcie znać, nad morzem co roku staram się spotykać z Jarkiem i zawsze jest jakieś podtrzymanie kontaktu
pozdrawiam wszystkich odzywajcie się Very Happy
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 06 Sie 2007 06:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, chłopaki (Panowie),
Ja żyję, ale życie nabiera tempa i czasu na forum ostatnio nie miałem.
Moje zakładane cztery lata minęły, teraz ciągnę piąty rok bez ustawowego przedłużenia.
Podaję jeszcze raz swoją komórkę - +48693549431, gdybyście mieli jakieś newsy to dajcie znać, mam w tej chwili mnóstwo roboty, bo dwóch już zjechało, dwóch już za chwilę zjedzie i tylko ja na razie wiszę na placówce.
Pzdr
Rafał
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group