Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
OLW - Dzisiaj, jak wam się podoba?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 20 Sie 2004 06:54 am    Temat postu: OLW - Dzisiaj, jak wam się podoba? Odpowiedz z cytatem

No właśnie,
co sądzicie ?
Powiem wam, że internaty i budynek dyrekcji wyglądają nieźle, ale socjalna część szkoły zarosłą jak nie wiem co.
Najbardziej zniszczony jest domek plk. Luniaka.
Kantyna też zabita dechami.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 20 Sie 2004 10:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 20 Sie 2004 09:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internaty faktycznie do nie do poznania /duża zasługa tego dziwnego łącznika/....no i te zarośla dookoła-nie ma chyba komu kosićSmile. Najbardziej wg. mnie niezmieniony pozostał budynek szkoły. Patrząc na niego ze stołówką w tle ogarnia mnie nieprzebrana wesołość na wspomnienie wyścigow po drugie śniadanie które odbywały się na długiej przerwie. Ilu było wtedy pechowców którzy musieli odejść z kwitkiem. Smile

BURTON r.1975, klasa IVb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beneś Joanna
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 33

PostWysłany: 20 Sie 2004 02:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...taak...i ten zapach konserw rybnych roznoszący się po całej szkole w każdy piątek po Waszym drugim śniadaniu....jest co wspominać Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 21 Sie 2004 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BURTON napisał:
Patrząc na niego ze stołówką w tle ogarnia mnie nieprzebrana wesołość na wspomnienie wyścigow po drugie śniadanie które odbywały się na długiej przerwie. Ilu było wtedy pechowców którzy musieli odejść z kwitkiem. Smile



a ja do dziś się smieje gdy przypomne sobie jak z okien naszego internatu leciały worki z wodą gdy inne roczniki szły na posiłki. Laughing
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maciej Skowronek
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 23
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 22 Sie 2004 07:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stały element sniadań - kawa zbożowa - do dzisiaj jej nie piję.
A pamiętacie podziemia i pseudo grafiti
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beneś Joanna
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 33

PostWysłany: 23 Sie 2004 07:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do grafitti w podziemiach...to mam zdiecie tych arcydzieł (w prawdzie na pierwszym planie jestem z koleżankami)..ale w sumie urodą niewiele odbiegamy od tego co na ścianie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 23 Sie 2004 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pamiętam podziemia jak były składowiskiem materiałow budowlanych tj.farby, lakiery i inne tego typu rzeczy. Chodziło się tam na przerwach palić papierosy i nie było siły aby nas tam nie gonili nauczyciele. Ale była jazda Laughing
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 23 Sie 2004 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z kolei utkwił w pamięci fakt jak w podziemiach ukrzyżowaliśmy jednego gościa z naszej klasy./personalia znane redakcji Smile / To znaczy przywiązaliśmy go do kraty, która znajdowała się zaraz przy schodach po prawej stronie.Była też opcja żeby go rozebrać-ale ją odrzucilismy. Niestety nie pamiętam już co było przyczyną tego naszego zachowania Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kula
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 23
Skąd: Myszków

PostWysłany: 23 Sie 2004 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak a pamietacie akcje nocna z wilka zadyma i apelem na ktorym miejscowi mieli rozpoznawac sprawcow. kupa smiechu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 23 Sie 2004 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kula"Taak a pamietacie akcje nocna z wilka zadyma i apelem na ktorym miejscowi mieli rozpoznawac sprawcow. kupa smiechu
-Tej akurat bardzo nie, ale wielokrotnie takie konfrontacje zdarzały się na zajęciach np. polskiego-kiedy to przychodzili poszkodowani z policją-albo w internacie w czasie apeli. Pamiętam jak w czasie jednej z takich wizyt, kiedy już wychodzili z internatu to poleciały na nich worki z wodą/Baca-my też stosowaliśmy tą broń Smile /
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemysław Moszumański
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 Sie 2004 03:26 pm    Temat postu: Worki z wodÂą Odpowiedz z cytatem

Taaaak. Mimo, że byłem przedostatnim rocznikiem Liceum to widzę że tradycja tego oręża była przekazywana pokoleniowo. Twisted Evil Kiedyś o mały włos nie dostałby któryś z naszych wychowawców ... nie stety nie pamiętam który. Generalnie nie za wiele pamiętam ... niestety.
_________________
Przemek "Warszawa" Moszumański, Rocznik 1978
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 11 Wrz 2004 04:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś, tym razem z synem, wybrałem się rowerami do OLW. Udało mi się tym razem wejść do naszego internatu. Niedopoznania !! Ściany nowe, starych nie ma. Drzwi niektóre zamurowane itd. W pokoju opiekunów jest teraz sekretariat CKU, a w pokoju kpt. Ujmy dział kadr.
Ech, łza się kręci ...
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemysław Moszumański
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 Wrz 2004 10:23 am    Temat postu: Okna Odpowiedz z cytatem

Wpadłem do OLW po drodze w góry. Najbardziej zadziwiły mnie kraty w oknach (IV internat) i tabliczka pogotowie opiekuńcze ... aaaa ... i jeszcze jedno - na środku placu stał kontener na śmieci z napisem "Bracia Strach" Wink)) Nie mogłem się powstrzymać i strzeliłem fotkę
_________________
Przemek "Warszawa" Moszumański, Rocznik 1978
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 14 Wrz 2004 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy nie wiedzą, dopowiem, iż Firma "Bracia Strach" to znany częstochowski potentat w wywozie nieczystości, tzn. śmieciarze.

ps. może by zechcieli zasponsorować stronę Very Happy
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemysław Moszumański
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 Wrz 2004 10:56 am    Temat postu: Bracia Strach Odpowiedz z cytatem

Już mi się podoba - nad bannerkiem OLW banner "BRACIA STRACH" ... albo jakaś reklama w rodzaju: "Bracia Strach Cię oczyszczą" lub "Bracia Strach Cię wywiozą".
_________________
Przemek "Warszawa" Moszumański, Rocznik 1978
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group