Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
11 września

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 01 Mar 2007 01:35 pm    Temat postu: 11 września Odpowiedz z cytatem

Polecam film Loose change 2nd.Edition
Można go obejrzeć między innymi tutaj: http://www.gougou.com/a/2NK0UBLL_387CQF86.html

Po obejrzeniu zapraszam do dyskusji.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz Gajec 1975
Szeregowiec
Szeregowiec


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 139

PostWysłany: 01 Mar 2007 02:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej dla mnie była zastanawiająca biała krecha przy Pentagonie dokladnie wskazująca kierunek lotu samolotu-"pocisku"krecha ta zniknęla tuz przed 11 wrz(cudowny plan - nikt nie uwierzy w przygotowanie czegos takiego na taka skale przez US) wiem wiele na to wskazuje w tym filmie, ale nie wyobrazam sobie, że to było przygotowane przez US.

W usa ta sprawa jeżeli byla wogole glosna to moze przez kilka godzin
żydowska propaganda jak NYTimes CNN wcale się tym nie zajęla

Dodam jeszcze, że 80 % spoleczenstwa to klasa średnie zajebiscie wpatrzona we flagę. Propaganda patryjotyzmu i wiara, że usa to król swiata naprawde dziala. zobaczcie np. scenke RODEO z filmu Borat zapodam ją jak najszybciej... nawet u nas za komuny nie bylo takiej propagandy...

ok filmik wreszcie sie pokazal na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=PP9r_tv2_ok

Dla tych, którzy obejrzeli dodam tylko, że nadal posiadam Polski Paszport i nie zamierzam go zamieniać
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 05 Mar 2007 02:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak:
Poruszyłeś Grzesiek temat jak dla mnie dość aktualny, dość często poruszany w ostatnich rozmowach w moim gronie. Nie wiem czy wiesz, ale dokładnie użyty przez Ciebie text o komunie padł wczoraj z ust mojego kumpla który na codzień pracuje bezpośrednio z amerykanami. To co napisałeś jest prawdą, kult flagi jest olbrzymi, tępy patriotyzm też. Flagi wiszą wszędie, na campach w stółowce, hali sportowej(tam to już gigantyczna wisi:)), kinie itp. Jak dla mnie przegięciem są natomiast dwa telebimy na stołowce. na których naokrągło puszczają jakąś propagandową telewizję (nie pamiętam nazwy)Najśmieśniejsze jest to jak oni patrzą w te tv. Zapatrzeni, otumanieni, zero wlasnego ja. A co do przeświadzczenia o wielkości swojego kraju zgadzam się w 100%. Mam wrażenie że dla nich ameryka jest wszystkim, poza nią nic się nie liczy. Ameryka jest wielka, jest mesjaaszem, ameryka nas wybawi, wyzwoli. No ale cóż oczekiwać od tak ograniczonych ludzi, którzy uważają że Kosovo nie leży w Europie, tylko na Bałkanach?i :Taki nowy kontynent hi hi
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 09 Mar 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda Question Nie wiem. Shocked
Ale film ciężko obejrzeć do końca - stek informacji podany w takim stylu, że człowiek nie wie gdzie kończy się jedno zdanie a zaczyna następne.
Mnie przypomina to historię z Archiwum X i wpisuje się w odwieczny problem Amerykanów, że ktoś steruje ich życiem, taka spiskowa teoria dziejów Cool
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 10 Mar 2007 01:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do filmu, nie wiem czy o tym samym mówimy, link mi nie działa. Ale oglądałem jeden w którym jakiś redaktor po kolei na filmach demonstrował niewyjaśnione okoliczności związane z zamachem, pytania bez odpowiedzi. Więc przyznam się co do niektórych sytuacji już wcześniej miałem pewne wątpliwości, jak np rodzaj samolotów które uderzyły w WTC, raczej na pasażerskie to nie wyglądały, brak szczątków samolotu który uderzył w Pentagon, czy nawet zbyt mały rozmiar zniszczeń przez niego spowodowany. Czy istnieje teoria spisku ?. Myślę że jeżeli nawet tak, to i tak się nigdy o tym nie dowiemy. Możemy się tylko zastanowić do jakich kroków władcy mocasrtw (lobbowani przez potężne koncerny dla kreowania własnej strategii ) są gotowi się posunąć aby realizować swe cele. Wiem że może to wyglądać dość absurdalnie, ale osobiście bym się nie zdziwił.
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group