Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Na Kruczkowskiego - obecnie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lut 2005 07:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że jedna z internatowych wychowawczyń szczegolnie gorliwie nadzorowała nasze pierwsze zbiorowe kąpiele. Ani na moment nie traciła młodzieży z pola widzenia.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Lut 2005 09:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez trzy lata liceum byłem szkolnym listonoszem. Zaczynałem jak Zenon Laskowik, a później już jakoś szło. Pamiętam że kobitka z poczty była super i to ona właśnie była pierwszą kasą zapomogowo-pożyczkową do jakiej się zapisałem. Miałem z zawodem listonosza parę ciekawych przeżyć ale to kiedyś przy czymś mocniejszym
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wojciech Nowak
Kapral
Kapral


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 Lut 2005 04:34 pm    Temat postu: Wreszcie tu dotarłem Odpowiedz z cytatem

Wojtek Nowak rocznik 1974 matura 1993 klasa B
Obecnie kapitan w AON - adiunkt
Dorobek żona, 1 dziecko i 1 dziecko w drodze Wink))
no i co ja mam z takim potem w tym miejscu zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ARNOLD
Major
Major


Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 105
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: 22 Lut 2005 06:46 pm    Temat postu: Re: Wreszcie tu dotarłem Odpowiedz z cytatem

Wojciech Nowak napisał:
Wojtek Nowak rocznik 1974 matura 1993 klasa B
Obecnie kapitan w AON - adiunkt
Dorobek żona, 1 dziecko i 1 dziecko w drodze Wink))

WITAM WOJCIECHA I POZDRAWIAM ARNOLD Twisted Evil
_________________
Dmode-SZACUNEK!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 Lut 2005 06:59 pm    Temat postu: Re: Wreszcie tu dotarłem Odpowiedz z cytatem

Wojciech Nowak napisał:
Wojtek Nowak rocznik 1974

Uszanowanie Koledze ze 103 i 206 !!!
Po odhaczeniu na liście, w imieniu Admina i całej reszty, upraszamy o dodanie do Profilu aktualnej fotki z dostojną miną. Jak łysieć, to kolektywnie.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Max
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 48
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Lut 2005 06:22 pm    Temat postu: Re: Na Kruczkowskiego - obecnie Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Byłem pod murami naszej szkoły wraz z wieloma ludźmi przy okazji wesela jednego z nas ( Tedi ), które odbywało się na Kruczkowskiego w byłej jadłodajni Rumcajs. Wzięliśmy szampańskoje i na końcowym 49 wypiliśmy śpiewają " Liceum Wojskowe kocha wszystkie dzieci itp ". Na teren nie wchodziliśmy bo nie było potrzeby. Ale miło było popatrzeć na okna. Ziębiak twoje było widać na 1000%


Nie zadne szampanskoje tylko zwyka gorzale o ile dobrze pamietam.
Choc tego wieczora z pamiecia krucho bylo, oj krucho Wink

Pozdrawiam,
Max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 24 Lut 2005 10:21 pm    Temat postu: Re: Na Kruczkowskiego - obecnie Odpowiedz z cytatem

Max napisał:
zulus napisał:
Byłem pod murami naszej szkoły wraz z wieloma ludźmi przy okazji wesela jednego z nas ( Tedi ), które odbywało się na Kruczkowskiego w byłej jadłodajni Rumcajs. Wzięliśmy szampańskoje i na końcowym 49 wypiliśmy śpiewają " Liceum Wojskowe kocha wszystkie dzieci itp ". Na teren nie wchodziliśmy bo nie było potrzeby. Ale miło było popatrzeć na okna. Ziębiak twoje było widać na 1000%


Nie zadne szampanskoje tylko zwyka gorzale o ile dobrze pamietam.
Choc tego wieczora z pamiecia krucho bylo, oj krucho Wink

Pozdrawiam,
Max


To i tak nic w porównianiu z moim weselem - Nie Max. A wracając do Kruczkowskiego to jaką nazwę miała ulica od której odchodziła Zemborzycka i Nowy Świat czyżby Abramowicka ?
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 Lut 2005 09:39 am    Temat postu: Re: Na Kruczkowskiego - obecnie Odpowiedz z cytatem

chiba jakoś tak Confused
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Max
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 48
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 Lut 2005 10:18 pm    Temat postu: Re: Na Kruczkowskiego - obecnie Odpowiedz z cytatem

Cytat:


To i tak nic w porównianiu z moim weselem - Nie Max. A wracając do Kruczkowskiego to jaką nazwę miała ulica od której odchodziła Zemborzycka i Nowy Świat czyżby Abramowicka ?


I tu sie musze zgodzic. Jurek albo ja wracalismy bez skarpetek Rolling Eyes Question
Szczegolnie madre bylo tez skakanie po lodzie na jeziorze. Shocked
Ale czad to byl niezly Exclamation
Powrot z Tadziem do Wawy to niezapomniane przezycie. Laughing

Pozdrawiam,
Max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Lut 2005 05:49 pm    Temat postu: Re: Na Kruczkowskiego - obecnie Odpowiedz z cytatem

Przypominam wam o tym, iż wesele było w styczniu i po wypiciu butelki wódki na środku zamarźniętego jeziora i długiej impresie w czasie której Szafram strasznie się zmęczył a Lipin zaczął zwracać przyjęte pokarmy tylko Ty Max trzymałeś formę i fason. Oczywiście w trakcie poprawin musiałeś po wielu naciskach przyznać się do alkoholizmu ale to już szczegół. Oczywiście nie wspomnę o fakcie iż błagałeś na kolanach kierowcę ostatniego autobusu PKS żeby cię w stanie upojenia alkoholowego nie brał do środka gdyż poprawiny dopiero się rozkręcają. Oczywiście to tylko parę szczegółów z tak wesołej imprezy w Wiżajnach. Szczegóły poza forum Laughing Laughing
_________________
Zulus


Ostatnio zmieniony przez zulus dnia 30 Mar 2005 09:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Tedi
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 10
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 22 Mar 2005 05:13 pm    Temat postu: Re: Na Kruczkowskiego - obecnie Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Byłem pod murami naszej szkoły wraz z wieloma ludźmi przy okazji wesela jednego z nas ( Tedi ), które odbywało się na Kruczkowskiego w byłej jadłodajni Rumcajs. Wzięliśmy szampańskoje i na końcowym 49 wypiliśmy śpiewają " Liceum Wojskowe kocha wszystkie dzieci itp ". Na teren nie wchodziliśmy bo nie było potrzeby. Ale miło było popatrzeć na okna. Ziębiak twoje było widać na 1000%



Zulek !
Wydaje mi się, że szwankuje Ci pamięć bo po pierwsze kto by pił takiego sikacza, a po drugie jestem niemal na 100% pewien, że zrobiliśmy tam flaszeczkę z gwinta lub z jednego kieliszka, który ktoś przezornie wziął. Poza tym wszystko się zgadza a "Liceum Wojskowe wszystkie dzieci kocha..." odbębniliśmy na cały regulator i to w nocy, tak że słyszało nas pewnie całe osiedle.
_________________
Tedi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 30 Mar 2005 09:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż to było twoje wesele i to ty wtedy byłeś trzeźwy ( chyba ha,ha,ha,ha) Laughing Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Piotr KLEPKA
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 17
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 02 Kwi 2005 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool
Pamiętam, iż nie za każdym razem wchodziłem na teren OLW przez bramę. Kolejne wejście wiodło przez płot- małpi gaj- tuż obok aresztu garnizonowego- sto9łówki i przez plac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 02 Kwi 2005 03:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam też były pozostałości po różnego rodzaju obiektach wojskowych. " Bawiliśmy " się tam w różnego rodzaju manewry wojskowe. Dowódcą lub jak wolicie drużynowym był nie kto inny jak sam Bartek Kopania i my jego dzielni harcerze tj. ja, Mirek Sudoł, Andrzej Drozd, Zbyszek Gierko, Daniel Rojek, Tomasz Kicia, Artur Zdunek, Tadek Jóźkiewicz i wielu innych, których trudno sobie skojarzyć. Ale była zabawa co nie miara. Może założę dla harcerzy oddzielny temat
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
shapyr
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 30
Skąd: Nowy Glinnik

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najlepsze z tych manewrów to były "zajęcia" z niszczenia różnego rodzaju napojów niekoniecznie gazowanych. A jak sobie kruszona przypomne to trzącha mnie do dzisiaj Very Happy
_________________
Marcin Szpyruk "Shapyr"
OLW Lublin klasa 'A'
Matura '93
obenie: 7 dlot 25BKPow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group