Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Na Kruczkowskiego - obecnie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A piłeś kiedyś w krzakach za internatem pod pretekstem sprzątania jabola z gwinta a butelki chowałeś w schronie, gdzie nikt nie chodził bo tak śmierdziało żę hej?
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shapyr napisał:
A najlepsze z tych manewrów to były "zajęcia" z niszczenia różnego rodzaju napojów niekoniecznie gazowanych. A jak sobie kruszona przypomne to trzącha mnie do dzisiaj Very Happy

A tam od razu trzącha , przypomnij sobie acnosan Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody jest to pewnie nie pamięta, ale tanie wino marki wino na pewno pił i to w różnych sytuacjach i przy różnych okazjach. Cóż stare czasy nie wrócą. A tak było fajnie
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Młody jest to pewnie nie pamięta, ale tanie wino marki wino na pewno pił i to w różnych sytuacjach i przy różnych okazjach. Cóż stare czasy nie wrócą. A tak było fajnie


Oj buło było a i znam desperatów co pili zapachy do ciast. Jak opowiadam ludkom o takich eksperymentach to... Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shapyr
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 30
Skąd: Nowy Glinnik

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
A piłeś kiedyś w krzakach za internatem pod pretekstem sprzątania jabola z gwinta a butelki chowałeś w schronie, gdzie nikt nie chodził bo tak śmierdziało żę hej?


hehe ja w tym schronie w piżamie i w laczkach sie ukrywałem z kolesiem jak nas namierzyli że balujemy w świetlicy, zresztą jednego laczka w trakcie powrotu do pokoju bezpowrotnie zagubiłem. A acnosan pamiętam, ale to było dla desperatów Wink
_________________
Marcin Szpyruk "Shapyr"
OLW Lublin klasa 'A'
Matura '93
obenie: 7 dlot 25BKPow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coś ty sam piłem i jakoś żyję i nie muszę brać leków na restrukturyzację Wink wątroby Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Kwi 2005 04:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shapyr napisał:
zulus napisał:
A piłeś kiedyś w krzakach za internatem pod pretekstem sprzątania jabola z gwinta a butelki chowałeś w schronie, gdzie nikt nie chodził bo tak śmierdziało żę hej?


hehe ja w tym schronie w piżamie i w laczkach sie ukrywałem z kolesiem jak nas namierzyli że balujemy w świetlicy, zresztą jednego laczka w trakcie powrotu do pokoju bezpowrotnie zagubiłem. A acnosan pamiętam, ale to było dla desperatów Wink


No bez przesady z tymi desperatami. Desperaci pili denko Cool
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Murzyn
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 02 Kwi 2005 07:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamiętacie taki specyfik o nazwie "Wino Osmolnickie"?
Raz tylko wypiłem pod Zamkiem po butelce na głowę z kolegą a potem umierałem koło fontanny na Placu Litewskim. Po tych doświadzczeniach nie piłem wina przez bodajże 10 lat.
_________________
Robert Rudnicki
OLW Lublin
Matura '93
Klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 03 Kwi 2005 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż wynalazki bywały różne ale nic nie było w stanie przebić winka o nazwie " Okencie " oraz taniego rosyjskiego wina które nadawało sie do spożycia dopiero po 2 dniach od otwarcia ( Tedi coś na ten temat wie Laughing ).

A wracając do Lublina to i tak najlepiej i najtaniej zawsze było u ruskich na dworcu głównym PKP Cool Cool
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
rączka
Major
Major


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 106

PostWysłany: 03 Kwi 2005 01:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, jeździliśmy tam z Maxiem po zaopatrzenie po maturze. Ile człowiek tego w sibie wlał przez te parę dni tp historia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 Kwi 2005 08:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rączka napisał:
dokładnie, jeździliśmy tam z Maxiem po zaopatrzenie po maturze. Ile człowiek tego w sibie wlał przez te parę dni tp historia...


Bliżej było do mahometa tylko trzeba było szybko pić bo się czesto ściemniało Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 10 Kwi 2005 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszym bloku za przystankiem końcowym 29 w drugiej lub trzeciej klatce była meta. Ach jakie tam dobre trunki sprzedawali ( na pewno lepsze od aknosanu )
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
rączka
Major
Major


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 106

PostWysłany: 10 Kwi 2005 01:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Czikiem w weekendy chodziliśmy do sklepiku gdzie mieli Tyskie Książęce. W porównaniu nawet z dzisiejszym Groniem to był rarytas, choć królową piw w licku była Perełka. Niestety nad morzem jej nie uświadczysz Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 10 Kwi 2005 03:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż nie jedną noc spędziłem przy buteleczce/kufelku perełki. Jednak dopiero po latach ( nie licząc wizyt kolegów z Lublina ) mam możliwość zakupienia tego wyśmienitego piwa w m. Suwałki. A to wszystko dzięki sieci sklepów " stokrotka " z Lublina. Cóż i duże bywa piękne.
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 Kwi 2005 07:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
No cóż nie jedną noc spędziłem przy buteleczce/kufelku perełki. Jednak dopiero po latach ( nie licząc wizyt kolegów z Lublina ) mam możliwość zakupienia tego wyśmienitego piwa w m. Suwałki. A to wszystko dzięki sieci sklepów " stokrotka " z Lublina. Cóż i duże bywa piękne.


A w warszawce mozna kupić piwko ze Zwierzyńca Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group