Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kpt/mjr.Andrzej Dacka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartez1503
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Lublin/Poniatowa/Polska

PostWysłany: 26 Sty 2008 08:17 pm    Temat postu: kpt/mjr.Andrzej Dacka Odpowiedz z cytatem

Witam posiadam jakieś zdjęcia niestety nie wiem jakiego rocznika wiem ze chyba wychowawcą był wtedy mój ojciec kpt.Andrzej Dacka zdjęcia są z wycieczki z Zakopanego czarno-białę(i ja tam byłem jako mały glut) i z Orzysza kolorowe. jak coś to moge zeskanować i przesłać. Pozdrawiam wszyskich wychowanków mojego ojca i nietylko.Jak coś to GG:5532033 , Skype: bartez1503 , tel PLAY 790-812-412 lub 081 820-36-34 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 08 Kwi 2008 09:17 pm    Temat postu: kpt/mjr.Andrzej Dacka Odpowiedz z cytatem

hmm to był opiekun naszego rocznika jako kapitan ale nie kojarzę tych wycieczek, to chyba nie z klasą E, ale interesujące może da się tam poznać znajomych
pozdrawiam
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 01 Paź 2008 06:44 pm    Temat postu: Re: kpt/mjr.Andrzej Dacka Odpowiedz z cytatem

bartez1503 napisał:
Witam posiadam jakieś zdjęcia niestety nie wiem jakiego rocznika wiem ze chyba wychowawcą był wtedy mój ojciec kpt.Andrzej Dacka zdjęcia są z wycieczki z Zakopanego czarno-białę(i ja tam byłem jako mały glut) i z Orzysza kolorowe. jak coś to moge zeskanować i przesłać. Pozdrawiam wszyskich wychowanków mojego ojca i nietylko.Jak coś to GG:5532033 , Skype: bartez1503 , tel PLAY 790-812-412 lub 081 820-36-34 Very Happy

Chłopie no to dawaj te zdjęcia jak masz skaner to pod adres:
radek@olwlublin.com
Serdecznie pozdrawiam syna naszego guru
ps. też jesteś tak szczupły jak on i koniecznie napisz gdzie leży tj.
gdzie jest pochowany pozdrawiam Radosław Marciniak
Jeszcze jedno ps czy twoja mama nadal skacze
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
bartez1503
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Lublin/Poniatowa/Polska

PostWysłany: 28 Mar 2009 01:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie juz nie skacze ale ma zamiar jeszcze wykonać kilka skoków na bank...hehe jak wróci z UK to ma wracać do Radawca na skoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group