Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dyskoteki w OLW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 04 Paź 2004 04:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pamiętam jak będąc w 4 klasie Waldek P. z mojej klasy przebrał się za księdza, cały an czarno, pod kołnierzem koszuli koloratka wszedła na sale. Wszystkie dziewczyny oczy na niego, komentarze : taki młody i już ksiądź i inne tego typu. Poczekał około pół godziny i dawaj wino z kieszeni, papierosy i zabawa na całego. Ubaw był na 102 gdy wszyscy patrzyli na niego co robi.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BOLO
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 68
Skąd: WĘDRZYN

PostWysłany: 14 Paź 2004 05:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ILE JABOLI TRZEBA BYłO WYPIĆ - ZEFIR NIE SIADAł JAK BYłO MNIEJ NIż 2.ZRESZTĄ JA Z WALDKIEM TEż ROBILIŚMY MAłE CO NIECO NA MIEŚCIE A POTEM NA IMPREZĘ. A KTO PAMIĘTA IPREZKĘ W WIŚLE Z IV E MATURA 93?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOLO
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 68
Skąd: WĘDRZYN

PostWysłany: 14 Paź 2004 05:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAKTYCZNIE BACA PRZYPOMNIAłEŚ MI O TYM KSIĘDZU - TO BYł NUMER , SAM GO NAGRAłEM I PRZEBRAłEM WALDKA. A PAMIETASZ JAK PłK.LUNIAK UDERZYł Z OTWARTEJ ZEFIROWI W INTERNACIE - CHYBA PRZEZ TYDZIEN ICH NIE BYłO TZN. ZEFIRA I DOMINIKA JAK UCIEKLI, PAMIĘTAM JAK DZIŚ SłOWA ZEFIRA- DOMINIK BIERZ CO NAJDROSZE I UCIEKAMY A DOMINIK - ZEFIR JA MAM SERCE NAJDROSZE. BYLISMY WTEDY NAWALENI NA CACY, A WSZYSTKO POSZłO O TO, BO DOMINIK KOGOS OKLEPAł TYLKO JUZ NIE PAMIETAM O CO CHODZIłO?

(Admin: Cenzura. W regulaminie pisze, iż nie używamy brzydkich wyrazów Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 14 Paź 2004 07:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat alkoholu, rozumiem że chcesz się pochwalić ale w tych czasach gdy alkohol dostępny od rana to żadna sztuka. A pamiętasz takie czasy gdy alkohol sprzedawany był od trzynastej i trzeba było go kupować na melinie u Krętka. A on nie sprzedawał go wszystkim. Tylko stałym klientom.

Aha zapomiałem dodać że po dwudziestej też wszystkie sklepy były pozamykane. A pić się chciało.
Pozrawiam wszystkich "smakoszy"

(Admin: z 2 zrobiłem 1 + usunąłem jedno zdanie nie na temat)
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ojciec
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 29
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: 14 Paź 2004 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Michał Kołach ps. Kołek, nie grał czasem dyskotek? Ja sam wówczas nei chodziłem na dyski, ale tak mi sie cośzdaje że on też coś pogrywał, a na pewno robił muzę w szkolnym radio.

Pozdro dla All , a zwłaszcza dla 75!!
_________________
Ojciec, r.1975, matura 1994, pokój.. hmmmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 19 Paź 2004 09:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę zapisy w regulaminie usunąłem dwa posty nie na temat jak również dwa zmieniłem. Zapraszam do dalszej dyskusji.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BODO
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 42
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06 Lis 2004 06:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pellek i olo mają rację. Za naszej kadencji były najlepsze imprezy w całej historii OLW.Człowiek tylko czekał od wtorku do czwartku, no a potem do soboty(kużnica-marianowo;czy ktoś to jeszcze pamięta)Lasek było co nie miara, muza FAJNA, no a czasem jakaś zadymka się trafiła Laughing






zmienił moderator. patrz regulamin
_________________
Bodek, matura 94, IV c pokój 106

Z kuli ziemskiej nas nie zepchną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 30 Lis 2004 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i znow musze cos dolozyc do Historii dyskotek:)
gdy zajela sie nimi pani Danusia Morawska, my z zespolu folklorystycznego zajelismy sie muza i barem, przyszedl sukces kasowy to wtedy zainteresowal sie tym Samorzad szkolny i internaty, czyli Wiatrak i Dobosz- chcieli kase dla siebie...zdziwili sie gdy zorganizowalismy zebranie samorzadu szkolnego i przedstawicieli rocznikow i Ci przeglosowali opcje niekorzystna dla Samorzadu i Dobosza, czyli wiekszosc kasy zostawalka w Klubie. Potem zaczelo sie obstawianie dyskotek przez poszczegolne roczniki i dochodzilo do sytuacji dgy pierwszaki nie wpuszczaly czwartoklasistow, wiec powstala jedna grupa odpowiedzialna za obstawe ...jezeli dobrze pamietam to uczestniczyl w niej Jastrzab ....za to brali kase i DJ tez i taka byla podstawowa roznica miedzy zespolowcami, ktorzy robili to za darmo a ekipa Jastrzebia, bioraca kase....poza tym uwazam, ze liczy sie to, ze przychodzily laski z miasta....a muza....jakby byla dretwa to dziewczyny by nie przychodzily.....
wiem ze jak odsunieto IV rok od dyskotek/oficjalnie/ to sprzet przyjezdzal z miasta, ale zeby byl taki super?poza tym za niego brali tez pieniadze i w zamian pozyczali tez sprzet z Klubu a stroboskopy i kolorofony byly zakupione za pieniadze z dyskotek...wiem bo pomagalem przy dyskotekach do konca...
jezeli chodzi o Danke Morawska czyli "Kiero" to do dzis prowadzi zespol jako pracownik Gaude Mater...mam staly kontakt i jak ktos potrzebuje namiarow to niech da mi znac

pozdrawiam fanow "13" i Klubu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
jastrzab
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: zawiercie/bielsko-biala

PostWysłany: 30 Lis 2004 01:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darku troche przesadziles z ta kasa.prawda wygladala mniej wiecej tak otrzymywalismy pewna pule pieniazkow ale nie na reke a do wykrzystania w ksiegarni-kawiarni(sam nie wiem jak to nazwac) prowadzonej chyba przez zone dyrektora pierwszy budynek od bramy i byly to grosze jesli porownac z tym jaki dyskoteka miala zysk.a zespol takze czerpal korzysci(np.sponsorowane wycieczki).i ekipia jak ja nazwales jastrzebia miala naprawde bardzej po drodze z p.Danusia i klubem niz p.Doboszem(z ktorym osobiscie nie drzylismy sie sympatia) .On uwazal disco za zrodlo nieszczesc w OLW. Laughing
_________________
jastrzab
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jastrzab
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: zawiercie/bielsko-biala

PostWysłany: 30 Lis 2004 01:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darku troche przesadziles z ta kasa.prawda wygladala mniej wiecej tak otrzymywalismy pewna pule pieniazkow ale nie na reke a do wykrzystania w ksiegarni-kawiarni(sam nie wiem jak to nazwac) prowadzonej chyba przez zone dyrektora pierwszy budynek od bramy i byly to grosze jesli porownac z tym jaki dyskoteka miala zysk.a zespol takze czerpal korzysci(np.sponsorowane wycieczki).i ekipia jak ja nazwales jastrzebia miala naprawde bardzej po drodze z p.Danusia i klubem niz p.Doboszem(z ktorym osobiscie nie drzylismy sie sympatia) .On uwazal disco za zrodlo nieszczesc w OLW. Laughing
_________________
jastrzab
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 30 Lis 2004 02:36 pm    Temat postu: Dyskoteki w OLW Odpowiedz z cytatem

si, EAGLE:)
Dobosz tak uwazal:) i przegral:)dzieki temu ze wiekszosc kasy zostawala w Klubie i ja i Ty mielismy wiecej korzysci...temu nie zaprzeczysz:)
na maturach tez:) tych pisanych w Klubie Wink

lataj wysoko:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
IrekS
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 14
Skąd: Opole

PostWysłany: 09 Gru 2004 01:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawne czasy, aż miło powspominać...
Na mój stan wiedzy, imprezy w OLW i szkolny radiowęzeł to duża zasługa Piotra Malinowskiego i wpływu na kierownictwo szkoły przez jego matkę (ponoć w Warszawce gdzieś w ministerstwie). On założył radiowęzeł i był prekursorem w dziedzinie umuzykalnienia OLW na przerwach.
Pierwsza wersja radiowęzła to muzyka na przerwach z głośników na placu apelowym, poźniej sieć głośników w szkole... Największą radością był odtwarzacz CD zakupiony na potrzeby szkolnego Radia - srebrna FONICA - klasa sprzęt. Musiał stać na gąbkach, bo inaczej przeskakiwał.
Fajna zabawa w te szkolne Radio.
_________________
Pozdrawiam wszystkich Smile
Rocznik '76 klasa E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 Gru 2004 08:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że masz rację Darek, pamiętasz jak powiesiliśmy zamiast zasłonek czarną folię (ze sklepu ogrodniczego) i obkleiliśmy ją ścinkami z naklejek. Gorąco było jak diabli ale jaki efekt!
Piotrek Malinowski założył radiowęzeł, a do tego odtwarzacza CD miał początkowo tylko jedną płytę i puszczał ją w kółko.
pozdrófko. Cool
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
T.Stanek
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Tarnów

PostWysłany: 16 Sty 2005 07:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskoteki były rewelacyjne.

Dzięki nim poznałem moją pierwszą nie zrealizowaną zresztą wielką miłość.
A szkoda.

Pamiętam doskonale przygotowania do imprezki, napięcie, emocje i chęć wypicia czegoś mocnego przed imprą..
Było super.
_________________
Tomasz STANEK
OLW Cz-wa
M1995r. kl. F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lysy_267
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 96
Skąd: Orzysz / Białystok

PostWysłany: 18 Mar 2005 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, na dyskotece działo się zawsze wiele ciekawego Laughing
Pamiętam, że pojawiła się pewna "moda" na pewne trunki, a dokładniej mówiąc, na ich specyficzne mieszanki...
Hitem dyskoteki były potocznie zwane "bełty" zapijane dla efektu szampanem..... Wink
_________________
rocznik '77, klasa"A"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group