Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Najlepszy Belfer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauką, pracą, zabawą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JKonrad
Kapral
Kapral


Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: 31 Sty 2005 02:19 am    Temat postu: BEST BELFER Odpowiedz z cytatem

Ciężko dyskutować który z nauczycieli był najlepszy (zależy pod jakim względem). Osobiście najlepiej zapamiętałem niniejszych: Dariusza Sołtysika, Magdalenę Kołodziejczyk, Jarosława Skrzypczyka, Andrzeja Limbacha, Hannę Muskałę i Iwonę Tulińską.
AHA przypomniała mi się ciekawa sytuacja z lekcji biologii z J. Skrzypczykiem. Otóż wspomniany nauczyciel, na drugiej z kolei lekcji (w 1 klasie) "wyciągnął" do odpowiedzi i przepytał bez mała pół stanu klasy (około 10 osób) z tematu pierwszej lekcji: budowa mikroskopu (10 osób!!! to był wyczyn, postawił przy okacji sporą ilość pał).
Pozdrawiam.
Konrad Jędrzejczyk, kl. IV E, 1975 r., matura 1994 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DWW
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 70
Skąd: JANKI/GLIWICE

PostWysłany: 23 Lut 2005 09:09 am    Temat postu: najlepsi nauczyciele Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsza byla moja ostatnia wychowawczyni, nauczycielka francyskiego Brzezinska-Rwidan-przejmowała sie nami jak nikt inny a głownie tym co z nas bedzie. Nie zapomne tez prof. Niemiec-ona uczac jezyka niemieckiego pobiła swoisty rekord i w czasie jednej z jej lekcji nie powiedziała do nas ani słowa po polsku czy po niemiecku ale podejscie miała własciwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pepemilkman
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 26
Skąd: żagań

PostWysłany: 27 Lut 2005 05:58 am    Temat postu: 1971 Odpowiedz z cytatem

Jadwiga Topolska!! 100 %!!!!
uczyła nas życia!!!! pamietam do dzisiaj jak przed ogłoszeniem wyników pisemnej matury powiedziałe że jeden zu[pełny przecietniak bardzo ją zaskoczył gdyz napisał na temat najprostszy (staropolska) ale zrobił to w sposób nietuzinkowy i został oceniony na 5!!! jak sie później okazało byłem to ja!!! Pani profesor pozdrawiam i niestety przyznaje, że jak chyba każdy troche ściągałem!!!!
Krystyna łyszczarz!!! 99%!!!!
Strach w oczach i ciągła obawa że niedaj boże komuś włączy sie melodyjka badz tylko sygnał oznajmiający równą godzine w zegarku!!! ...Panowie, panoowie, ja sobie nie życzę, co wy sobie wyobrażacie, że mnie nie stać, panowie, panoqwie, Płonka wstań ... pamietaj chłopcze BMW .... nie wiesz ....bierny , mierny , ale wierny...... hihihihi pamietam ten terror do dzisiaj. Terror który uczył wiele!!!!
No i nasz kochany Kowalczyk!!!! 98%!!!
od matmy!!! na krótkich nózkach zawsze uwazał, że na śniadanie najlepsze jest zadanie i swoje marzenia urzaeczywistniał serwując nam coraz to lepsze zadanka z olimpiad matematycznych ostatnich 10 lat na świecie hahaha pozdrawiam równie serdecznie pana psora!!!!!
_________________
Paweł Płonka (1971)
OLW Cze-wa Klasa"A"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 06 Kwi 2005 08:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, łza się w oku kręci, normalnie. Ja mile wspominam: Pan Stanisław Kowalczyk "żuk" za życiowego kopa w d.... , pani Alicja Małasiewicz hmm, język polski naprawdę jest piekny, pani Anna Kciuk (Szmidla) za to, że nie wyleciałem z "Lisem" na pysk po tym jak zapropnowalismy wypicie czegoś mocniejszego. Pani Maźniewska, biologia, biologia, biologia Very Happy pan Zjawiony, pierwszy wychowawca klasy i jeszcze wielu innych lecz troche słabiej.
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 08 Kwi 2005 07:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. Pani Maźniewska, biologia, biologia, biologia TY TYLKO O JEDNYM .ALE TO PRAWDA TA KADRA BYłA NIESAMOWITA NAJLEPSZY BYł MÓJ IDOL płk.LUNIAK-
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 08 Kwi 2005 07:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja? Tylko o jednym!? No wiesz co Bobo??? Wink Ale Ty masz racje, co do swojego idola, oczywiście Very Happy
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 08 Kwi 2005 09:58 am    Temat postu: WSPOMNIENIA Odpowiedz z cytatem

PAMIĘTASZ JAK ODKRYł MOJA GAZETKE I UZNAł JA ZA NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE -ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE WSTĄPIC DO ZBOWIDu BYłEM PRZEŚLADOWANY POLOTYCZNIE. DOBRZE p.łYSZCZAż MÓWIłA-TO PRZEKLENSTWO żYż W CIEKAWYCH CZASACH WYSTARCZY POPATRZEC NA TO CO SIĘ DZIŚ DZIEJE WIELKA CHWILA MOIM ZDANIEM
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 08 Kwi 2005 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że pamiętam. Najbardziej go wku...ło zdjęcie tej czapki i pałki o komentarzu pod nim nie wspomnę. Bobo, Ty normalnie byłes wywrotowiec Wink
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 08 Kwi 2005 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorsze jest to że chyba mi przeszło
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 08 Kwi 2005 02:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ci przeszło? Bobo, Ty miałeś napiękniesze wywrotki szczególnie taka jedna po powrocie z Krakowa, ślczna wywroteczka, przez płot hehehehe. Very Happy
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 08 Kwi 2005 02:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam was, ale powyższe wypowiedzi nie dotyczą tematu.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 08 Kwi 2005 02:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAMIĘTAM CHOĆ NIE WSZYSTKO Z WIADOMYCH PRZYCZYN SADZIłEM PAWIE żE STRACH POMYŚLEĆ KRAKUS Z GWINTA MI ZASZKODZIł

Admin: Temat brzmi: "Najlepszy Belfer",niestety ale zostaną takie wypowiedzi usunięte z tego tematu
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomeklochno
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 11 Kwi 2005 07:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszym nauczycielem była/jest P. Jadwiga Topolska. Do dziś wspominam jej zamiłowanie do języka ojczystego. Matura z J polskiego wypadła średnio(4), ale cóz nie użyłem żadnego(o ile pamiętam) przykładu z lektur. I córę P. profesor też miała b. fajną.
Pani. profesor ł. ł jak Jagiełłłłłłłłłłłłłłło. Każdy kto ją słyszał wie o co chodzi, nikt już dzisiaj tak nie mówi. Stara Lwowska szkoła., kto to jeszcze pamięta??????? Ona potrafiła wzbudzić zainteresowanie historią, i jej zrozumienie.
Jej słynne : "Panowie!!! Szlachectwo zobowiązuje!!! Pamiętajcie o tym"- a może to słowa innej P. profesor???
Kowalczyk- strach ma wielkie oczy i krótkie nóżki. Tak można krótko określić. Słynne dwa papierosy odpalane jeden od drógiego na przerwie. -i jedyny nauczyciel, który rozumiał palaczy. [b]wielki matematyk[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ww
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 4

PostWysłany: 15 Kwi 2005 03:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię śpiewać w chórze ale tym razem się przyłączę. Zdecydowanie pani Topolska wygrywa wszystkie rankingi. Zasługuje na szacunek za umiejętność, z jaką wykonywała swój zawód i nieprzeciętną osobowość. Nie pozwalała sobie grać na emocjach i miała niespotykaną godność, którą należało uszanować, czym zmuszła nas do zachowania odpowiedniej postawy.

Dziś przypomina mi się jeszcze jej sentyment do Marcina Błachewicza, który miał faktycznie więcej oleju w głowie niż cała nasza 39 pozostałych razem wzięta.

Sorry Burton, przyznaję, że pani Niemiec była sympatyczną młodą nauczycielką; gdyby tylko nie ten koszmarny przedmiot...

Pani Topolskiej chciałbym dziś po wielu latach podziękować za bardzo osobiste potraktowanie problemu, który mnie dotknął. Przy pomocy drobnego gestu udzieliła mi naprawdę ogromnego emocjonalnego wsparcia.

Jeśli Pani to czyta, NIGDY PANI TEGO NIE ZAPOMNĘ. Pani wie, o kogo chodzi i o czym mowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 15 Kwi 2005 05:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie nie wiesz, ale niestety Pani Topolska nie żyje.
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauką, pracą, zabawą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group