Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zlot 2010 ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 Mar 2010 08:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz please żadnego dowódcy ŚOW.
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
T.Kryściak
Major
Major


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 170
Skąd: MW

PostWysłany: 27 Mar 2010 09:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK - D-ca ŚOW to może przesada, ale "tablica pamiątkowa" to Nasz trwały ślad.
Z tego co widziałem na zdjęciach obecnego stanu terenu OLW to za kilka lat nic poza sztandarem o Nas nie będzie przypominać.

Oczywiście jako "czarna owca" nadal bezustannie i otwarcie staram się promować idę "szkół wojskowych dla małoletnich" - mimo nieprzychylnego stanowiska MON (a przy przychylności MEN).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 27 Mar 2010 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I chwała Ci za to Tomaszu!
Rzeczywiście moglibyśmy pomyśleć o tablicy pamiątkowej choć nieodparcie kojarzą mi się one z czynami bohaterów .... całe szczęście, że nawet jak zniknie ostatni budynek to pamięć jest w nas i warto ją podtrzymywać między innymi spotkaniami koleżeńskimi większymi i mniejszymi. Skoro mowa o Wielkim Zlocie w 2011 roku to przypomnę tylko o corocznych Zjazdach w Złotym Potoku gdzie serdecznie Wszystkich zapraszam !!
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
depesz_1975
Major
Major


Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 131
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: 18 Wrz 2010 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Obstój napisał:
skoro zostałem wywołany do tablicy to oczywiście mogę się ogłosić organizatorem, ale impreza odbędzie się w przyszłym roku. Tak jak powiedział Klekuś, na dwie imprezy nie wszyscy dojadą. Organizacja corocznego zlotu w Złotym Potoku jest w tej chwili za bardzo zaawansowana, żeby ją teraz odwoływać lub przekładać. Tak na marginesie to dziwię się, że przyjeżdża tylko rocznik 72 i 71, a wiadomo wszem że impreza skieorwana jest do wszystkich Smile
Tak więc jak wspomniałem, mogę podjąć się organizacji i obwołać organizatorem wielkiego zjazdu, tyle tylko że impreza będzie w 2011. Jeśli to Wam koledzy odpowiada to po spotkaniu w Złotym Potoku ruszamy z tą karuzelą Smile


Artur nieczęsto tu zaglądam, ale gdybyś potrzebował pomocy z 2011r, to ja pomoge ile zdołam Smile (kontakt 507 053 285)

Na NK zapisanych do szkoły jest: Liczba uczniów zapisanych do szkoły: 796 (zobacz wszystkich) - jeśli mamy coś zrobić poza pisaniem, to mogę skrobnąć ankietę do wszystkich 796 osób czy byli by zainteresowani, zobaczymy, jaka była by potencjalna frekwencja, co Wy na to ?

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam wszystkich

rocznik 1975, pokój 109, matura .. chh dawno Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group