Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyczyny na wycieczkach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 01 Paź 2004 11:31 pm    Temat postu: Wyczyny na wycieczkach Odpowiedz z cytatem

Chyba 2 klasa, Zakopene.

Wieczorkiem cała klasa na miasto poszła zabawić się. Dwie osoby w jakiś sposób sie odłaczyły i z racji swojego wyglądu (łyse głowy i kaptury) zostali zatrzymani przez miejscową policję. Oczywiście się wytłumaczyli, że wycieczka itd. Panowie policjanci postanowili odwieźć ich na kwaterę i sprawdzić czy wszystko jest OK. Kiedy przyjechali p. Basia, oczywiście udając wielkie zdziwienie i zdenerwowanie, zaczęła zapodawać kolegom nagany ustne chcąc wybrnąć z całej sytuacji. Dokładnie pamiętam jej słowa: "cała klasa śpi a wy się gdzieś włuczycie !". Dokładnie po tych słowach jakieś 15 osób wyszło z za rogu ze śpiewem na ustach. Panowie policjanci zaczęli podważać kompetencje Pani wychowawczyni itd. Wzięli namiary na szkołe, pogrozili i poszli.
Potem długo zastanawialiśmy się, czy jakieś echo w tej sprawie było w szkole. Może ktoś wie ?

Ta sama wycieczka.
Koleżanka poczuła się gorzej po wieczornych wyczynach napojowych i poszła grzecznie spać. Nie przeszkadzała jej imprezka w pokoju. Ktoś wpadł na pomysł i podrzucił jej prezerwatywę. Pamiętam, że długo nie mogła się otrząsnąć z szoku gdy rano ją znalazła. W końcu jakaś koleżanka sie ulitowała i wyjaśniła kwestię.

Ta sama wycieczka.

Dostaliśmy suchy prowiant na wyprawę. W pociągu od razu tanie winka poszły w ruch. Jechaliśmy nocą. Mieliśmy jeden karton pełen wojskowych jabłek Rolling Eyes . Kilka tylko nie było nadgnitych. Ktoś wpadł na pomysł aby poćwiczyć celność rzutów. I tak cały karton poszedł na samochody stojące przy szlabanach, okna w domach obok torów. Nawet jedemu panu papieros wyleciał z ust jak dostał w głowę na pewronie gdy pociąg dopiero co ruszał. Z tego miejsca pozdrawiam Erusa i gratuluję celności Wink

A na poważnie. Wtedy to było śmieszne, a teraz jak człowiek pomyśli .....

Jak było na waszych wycieczkach szkolnych ?
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 02 Paź 2004 03:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja klasa była tylko na pierwszym roku na WYCIECZCE, daliśmy taki popis w negatywnym tego słowa rozumieniu, że do końca naszej przygody z OLW mieliśmy szlaban na wycieczki. No cóż piwo, tańce i inne tego typu Laughing
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 04 Paź 2004 08:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam że mieliśmy dwie wycieczki do byłego NRD. Były bardzo ciekawe. Nawiązaliśmy kontakty z kilkoma dziewczynami. Przysyłały fajne listy. A że pisały bardzo zawile ciężko było samemu je przetłumaczyć i prosiliśmy o pomoc naszego wychowawcę p. K Kostarczyka tylko później ciężko było się wytłumaczyć z tych szalonych nocy o których pisały nasze znajome z DDR-u.
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOLO
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 68
Skąd: WĘDRZYN

PostWysłany: 15 Paź 2004 06:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POJECHALI RAZ DO WISłY CHłOPCY Z CZĘSTOCHOWY ZOBACZYLI TAM BROWARA MAJĄ GÓRY Z GłOWY. - BACA PAMIĘTASZ?
IV E MATURA93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 19 Paź 2004 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BOLO napisał:
POJECHALI RAZ DO WISłY CHłOPCY Z CZĘSTOCHOWY ZOBACZYLI TAM BROWARA MAJĄ GÓRY Z GłOWY. - BACA PAMIĘTASZ?
IV E MATURA93


to była nasza piosenka, która powstała w związku z naszymi wyczynami. Laughing
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jastrzab
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: zawiercie/bielsko-biala

PostWysłany: 20 Paź 2004 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamietam wycieczki ktore organizowala prof.Krystyna Lyszczarz dla tych ktorzy chodzili do niej na fakultet.To byla jazda intelektualna! Ci ktorych uczyla wiedza co mam na mysli.
_________________
jastrzab
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOLO
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 68
Skąd: WĘDRZYN

PostWysłany: 20 Paź 2004 05:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potem za tą wycieczkę do wisły zawiozłem liścik do domu od pana wychowawcy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BODO
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 42
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 08 Lis 2004 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej w głowie utkwiła wycieczka do trójmiasta.Podczas tej wycieczki negatywnie zapisałem się w pamięci naszej wychowawczyni-pani Maźniewskiej (pozdrawiam), gdyż kilka razy zakląłem w jej obecności. Postanowiła mnie ukarać. Po wycieczce przy współpracy z panią od j. polskiego musiałem napisać wypracowanie; temat oprócz tego że był zawiły to jeszcze był długi na 3-4 linijki.Postanowiłem się nie poddawać i poprosiłem o pomoc Adasia Halbinę (był z polskiego the best)Adaś napisał mi elaborat jak się patrzy,niestety pani od polskiego tego nie wiedziała i dostałem 2+. Evil or Very Mad Ale i tak lubię panią Maźniewską.
_________________
Bodek, matura 94, IV c pokój 106

Z kuli ziemskiej nas nie zepchną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcur
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 33
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 18 Lis 2004 01:58 pm    Temat postu: Kraków Odpowiedz z cytatem

Panowie - Bobo, Adaś, Beny, Deusz i reszta...
Pamietacie wyjazd do Krakowa z P. A. Małasiewicz ?!!!!!!
Jako specjalne wyróżnienie dla "członków" kabaretu ..
Rewelacja, (głównie z uwagi na Opiekunkę wycieczki... i przyjemność z przebywania w Jej towarzystwie)
Daliśmy popis Very Happy
Tylko nie wiem dlacego P. Małasiewicz stwierdziła, że więcej z nami nie pojedzie,
No i dlaczego była "ściepa" na kwiaty z przeprosinami ? Very Happy
NAjmilej wspominam powrotną podróż pociągiem ..
Pozdrawiam
M.
_________________
rocznik 1973, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 18 Lis 2004 03:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pamiętam że było czadowo a tak naprawde to szkoda że pomroczność jasną tak póżno wymyślono .ALE była jazda szczególnie w pociągu w drodze powrotnej tylko K.Skrzypczyk{ chyba prawidłowo zapamiętałem } był kulturalny
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michael
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 11
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 22 Lis 2004 08:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja po wycieczce do Wisły nie dość ,że dostałem liścik do domu od Skrzypczyka...to jeszcze skierowanie na rozmowę z psychologiem;) ...czyżby już wtedy ktoś odkrył, że nie mam zdrowo pod sufitem:)) ...a tak swoją drogą....Wink fajnie było w Wiśle... Wink Michael
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 30 Lis 2004 07:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki , że zmienie troszkę temat ale ten kabaret był SUPER!!!
i ty MARCU W ROLI P.LUNIAKA HEHEHE ALBO ADAŚ JANECZEK ?? SUPER
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beny
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 04 Gru 2004
Posty: 1
Skąd: Tychy

PostWysłany: 04 Gru 2004 07:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Krakowa była super, tylko z powrotem w pociągu było za ciepło i ktoś częstował kukułkami, które były strasznie muliste i długi był powrót ze Stradomia do internatu
_________________
Pozdrowienia dla całego rocznika 73 beny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
T.Stanek
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Tarnów

PostWysłany: 16 Sty 2005 07:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam jak kilku kolesi i kilka naszych koleżanek zrzeszyło się w PTTK
i często jeździliśmy do Sławkowa.Było przednio, rozumiecie noclegi w schronisku wspólne, pełna integracja damsko - męska itd.

Pamiętam jeszcze wycieczkę do pewnego hotelu z basenem krytym,(niestety nie mogę przypomnieć sobie nazwy miejscowości) oczywiście po spożyciu sporych dawek alkoholu skoki do wody na waleta przy aplauzie koleżanek.
_________________
Tomasz STANEK
OLW Cz-wa
M1995r. kl. F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luck
Kapral
Kapral


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: 24 Sty 2005 02:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T.Stanek napisał:
Pamiętam jeszcze wycieczkę do pewnego hotelu z basenem krytym,(niestety nie mogę przypomnieć sobie nazwy miejscowości) .


Kule Tomaszku - Kule ;d;d;d
Mniej jaśminówy ;d;d;d
Pozdrawiam
ps. Staram dostać się do Ciebie przez gg ale jakoś jesteś nieskory do odpisywania...Popraw się

łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group