Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyczyny na wycieczkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
T.Stanek
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Tarnów

PostWysłany: 29 Sty 2005 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zgadza się.To były Kule.Dzięki łukasz.Mój GG.Jest widoczny na Forum.Ale na czacie jestem nieregularnie.
_________________
Tomasz STANEK
OLW Cz-wa
M1995r. kl. F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andżelika
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 74
Skąd: konopiska

PostWysłany: 29 Sty 2005 03:54 pm    Temat postu: wyczyny na wycieczkach Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jeśli chodzi o wycieczki, to należałoby wspomnieć o naszej wycieczce w 4 klasie do Zakopanego, a dokładnie to chyba były KIRY. Ciekawe, kto pamięta nasz nocny wypad piechotką do samego centrum Zakopca.Szukaliśmy wtedy dyskoteki.Szliśmy chyba ponad 10km na piechotę, w tym była przejażdzka traktorem i furmanką, na której Północ zgubił swoja czapeczkę. Póżniej szlismy trasą przez wiadukt i o ile dobrze pamiętam jeden z panów chciał skakać w dól, nie wiem, czy to nie był Champion, może żólty, nie pamiętam. W końcu jednak udało nam się znależć fajną dyskotekę,SNEYK, tak chyba się nazywała. Niestety nasz ubiór bardzo nie pasował do klimatu lokalu, ale że było nas dość dużo wpóścili nas.Bawiliśmy się świetnie, właściciele pewnie nie mogli doliczyć się paru popielniczek i szklanek, nie mogliśmy wyjść z pustymi rękami. Do KIR wróciliśmy juz taksówkami.Oczywiście wszystko odbywało się po uprzednim spożyciu odpowiedniej dawki alkoholu inaczej nikt by nie wpadł na pomysł tak długiego spaceru. Może ktos pamięta inne akcje z tej wycieczki, bo trochę ich było.Jeśli coś pokręciłam w tej historyjce to sorki i proszę o sprostowanie.
POZDRAWIAM
IKA MATURA 1995 KLASA F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
janos(ik)
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 23 Lut 2005 09:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak wycieczkę z p. Alicją pamiętam doskonale, chociaż nie powinienem, nikt z was nie powinien, no, może z wyjątkiem K. Skrzypczyka Rolling Eyes Ale jak to z tymi przeprosinami było, hę? Kto przepraszał?
_________________
Adaś vel Janosik, Janos, Jano, Piano; rocznik 1973, klasa C, pokój 106, matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pepemilkman
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 26
Skąd: żagań

PostWysłany: 28 Lut 2005 09:32 am    Temat postu: Beskidy Odpowiedz z cytatem

Kto kojarzy obóz wedrowny po beskidzie śląskim i żywieckim!!! 10 dni w drodze od chaty studenckiej do do chaty studenckiej!!! Pamietam schronisko Rogacz gdzie spotkaliśmy kilku wiecznych studentów m.in. Degenera i Mysoline!!! Po upojnej imprezie dookoła ogniska zabrakło piwa wiec zeszliśmy na dół do knajpy!!! impra tak sie rozkreciłe, że chłopaki sprzedali góralom gitare za wiadro browara po czym oczywiście wrócili na góre z browarem i gitarą!!! po ok godz. mieliśmy wizyte chłopaków z orczykami!!! skończyło sie na tym że degener dostał strzała!!!! rozwalili nam wychodek koło schroniska i oddaliśmy gitarę!!!

po ok 10 latach spotkałem mesolinę na jednym z koncertów shanty, okazało sie że jest trzonem jednej z lepszych kapel tego rodzaju w kraju - EKT Gdynia (wtajemniczonym nic nie musze dodawac). o dziwo sytuacje całą pamietał z wiekszą ilością szczegółów niż ja!!! no i po koncercie pekło kolejne wiadro browara hahah!!!
_________________
Paweł Płonka (1971)
OLW Cze-wa Klasa"A"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 05 Kwi 2005 08:32 am    Temat postu: Mocny w głowie Odpowiedz z cytatem

Ach, znów rocznik 1973. Wycieczka do Koszulina Wink chyba w 1990 impreazka w Hotelu Garnizonowym przy jednostce WOP (jeszcze) Masakra totalna wszyscy padli na twarz po za jednym gościem, klasowym Diabłem Robertem Kieresiem, gość jakby nigdy nic spokojnie czytał komiks. Nie byłoby to dziwne ale to był pierwszy ziemianin u którego gdy wciągnał brzuch było widać kręgi odcinka piersiowego kręgosłupa.
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZEFIR
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 4
Skąd: BĘDZIN

PostWysłany: 22 Kwi 2005 06:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAMIETAM JAK POJECHALISMY DO WISLY NA JEDYNA WYCIECZKE POPILISMY I WIECZOREM UMOWIłEM SIE Z BORGULEM NA PICIE A WYCHOWAWCA NAS NIE CHCIAL PUSCIC. PAMIĘTAM ZE ZAMKNĄL MNIE W POKOJU I KAZAł KOMUŚ PILNOWAC. TO WPADłEM NA POMYSł ZE MOZNA WYJŚĆ PRZEZ OKNO 2 PIETRO .
SKOŃCZYLO SIE LĄDOWANIEM NA GLEBIE ALE CZłOWIEK WYPIWSZY JEST JAK Z GUMY.............. ZNALAZłEM WIĘC DARKA I BAWILISMY SIĘ DO RANA.....
JESZCZE RAZ POZDRÓWKA DLA CHłOPAKÓW Z IV E
_________________
ZEFIR MATURA 93' - "ZłOTY "POKÓJ 206
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 Maj 2005 02:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak nasza klasa pojechała na wycieczkę z kp.Ujma do Orzysza, zwiedzaliśmy jednostkę, póżniej jeszcze Bemowo Piskie, poligon, strzelnicę. Program był bardzo bogaty. Najciekawszym punktem była oczywiście nocna balanga w osrodku na Kubie nad jeziorem. Niektórzy z nas skończyli impezę w jeziorze.
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AdamR
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 27
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25 Lis 2005 01:07 pm    Temat postu: wycieczki z Klubu Ucznia Odpowiedz z cytatem

Kto pamieta wyjazdy organizowane przez Klub Ucznia?
Wspominam wyjazd do Kotliny Kłodzkiej, ciekawie było też pod Babią Górą.
Pod Babią zamieszkaliśmy w schronisku, Paweł Wojno latał po śniegu na bosaka i się hartował Wink
Były też klimaty typu piwo tankowane to dużych PET'ów, żeby można było wypic spokojnie w pokoju. A zdarzało się przecież że nocleg wypadał w pokoju zgoła innym niż zakwaterowanie.. Wink
Duży buziak dla Pani Dorotki Olenderek która wtedy z nami pojechała.
Mam gdzieś pare fotek z tego wyjazdu, postaram się odgrzebać.
I te pieśni w autokarze... ech.
_________________
matura 94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek Czernik
Chorąży
Chorąży


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 44
Skąd: Swarzędz/Poznań

PostWysłany: 28 Lis 2005 08:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazdy w Klubu były zajebiste. Szczególnie te w góry.
Po powrocie z Babiej Góry niektórzy musieli się sporo tłumaczyć, oświadczenia pisać ...! Wystarczyło nieco wody ognistej.[/quote]
_________________
1990 - 1992 "A", 1992 - 1994 "F"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avant-garde
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 Sty 2006 07:04 pm    Temat postu: wycieczki Odpowiedz z cytatem

ja pamiętam wycieczki /w zasadzie wyjścia/ z prof. Topolską do czestochowskiej filharmoni lub teatru muzycznego Smile

kur.... to była jazda !!!

zajmowaliśmy cały balkon, reszta widowni siedziała na dole
chrapanie uczniów z OLW słychać było aż na korytarzach tej szacownej instytucji...

ale nie ma się co dziwić - niewielu było wśród nas "melomanów" Smile
_________________
pozdrawiam
p.k.

rocznik 1971 klasa D pokój 109
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz sznajder
Major
Major


Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 143

PostWysłany: 20 Gru 2006 05:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Kto pamięta wycieczkę do Helsinek z ligii morskiej.3 dni na morzu w jedną i w drugą stronę - extra było.
Dyskoteki, falowanie ,browar ,czekolada - tak trudno dostępna kawa!!!!! (ziarenka).Którąsprzedaliśmy w butikach obok dworca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 20 Gru 2006 08:31 pm    Temat postu: Re: Beskidy Odpowiedz z cytatem

pepemilkman napisał:
Kto kojarzy obóz wedrowny po beskidzie śląskim i żywieckim!!! 10 dni w drodze od chaty studenckiej do do chaty studenckiej!!! Pamietam schronisko Rogacz gdzie spotkaliśmy kilku wiecznych studentów m.in. Degenera i Mysoline!!! Po upojnej imprezie dookoła ogniska zabrakło piwa wiec zeszliśmy na dół do knajpy!!! impra tak sie rozkreciłe, że chłopaki sprzedali góralom gitare za wiadro browara po czym oczywiście wrócili na góre z browarem i gitarą!!! po ok godz. mieliśmy wizyte chłopaków z orczykami!!! skończyło sie na tym że degener dostał strzała!!!! rozwalili nam wychodek koło schroniska i oddaliśmy gitarę


Kurde człowieku, ja nie zapomnę tego wypadu do końca życia. Rogacz... pamiętasz jak tam było zajebiście ciężko podejść? A pamiętasz Skalankę? I próbę a właściwie nie próbę tylko nielegalne przekroczenie granicy i pyskówkę z WOP?? Albo kolejki po browar w Żywcu....Albo taka chatka gdzieś za Ujsołami w środku lasu, bez pradu, wody kompletna pustka. I był tam koleś z jakiejś szkoły aktorskiej, który pół nocy opowiadał dowcipy. Stare dzieje... Fajnie że nie tylko ja wspominam ten wypad... Doskonale układała mi się współpraca z Maćkiem Stalicą, kucharzyliśmy wtedy troszkę, a ile piwka przy tym wypiliśmy....
Pamiętam ze wyjechaliśmy trochę wcześniej z obozu w Poraju, dostaliśmy trochę grosza z wyprowiantowania i w drogę...
Panowie trzeba się spotkać koniecznie Laughing
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario
Major
Major


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 113
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: 20 Gru 2006 08:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka w Bieszczady z klasą B. Wino lało się strumieniami. To były piękne dni..... Laughing
_________________
Mariusz "MARIO" Kur
Klasa A
Rocznik 1972
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 20 Gru 2006 09:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak po prawdzie to nasza Halinka Hetmanowska nieźle nas wyrolowała z wycieczkami. Wszyscy jeździli a nasza klasa nie. Zawsze znajdowała jakieś wymówki Sad
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario
Major
Major


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 113
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: 20 Gru 2006 09:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę Ci Arturze przypomnieć dwie zorganizowane z niespotykanym rozmachem wycieczki po pierwszej i drugiej klasie....wycieczki do cudownego Poraja. Wino, bez dziewczyn i śpiew....Knajpa Rumcajs, omegi i te sprawy. Obozy w rodzinnym mieście kolegi Wieczorka mogłyby stanowić tło niejednego interesującego filmu, temat rzeka...... Rolling Eyes
_________________
Mariusz "MARIO" Kur
Klasa A
Rocznik 1972
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group