Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam znajomych z OLW Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych z OLW Lublin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 13 Sty 2005 12:54 pm    Temat postu: Re: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

Występ Zulusa i nie tylko był super.

Jurek,
wybacz, ale na twarzy sie nie zmieniłeś ale łysina jak u Piotra Machalicy, latka lecą
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 13 Sty 2005 01:42 pm    Temat postu: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

Jurek mam klika fotek ze studniówki lecz nie mogę ich wysłać. Dajcie ludziska znać jak to zrobić. Jestem po troszę a techniczny Embarassed Embarassed Przesłałbym również swoje foto ale jakoś mi nie wychodzi Idea Idea
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Marcin klasa F
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 3
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 14 Sty 2005 08:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zulus wszystko pamiętam ( dot.studniówki) , nagrania video robią swoje.Na występie Michaela Jacksona była lekka faza, ale i Axel Ros'e dawał czadu, chociaż jak pamiętam około g.3.00 miałeś jakieś osobiste wynurzenia. Było OK.
Tak z innej beczki to Twoje foto jest the best, nie poznał bym Cię za Chiny.
Co do Cię Jurek zgadzam się z przedmówcą - bez zmian może te Włochy znaczy się Italiano.
Bardzo się cieszę że , mogę Was oglądać i "czytać".
Pozdro !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 14 Sty 2005 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Marcin,
gdy zobaczyłem foto Zulusa to byłem w małym szku ale po dłuzszej analizie stwierdziłem że to on. Aż strach pomyśleć ile razy jeszcze sie zdziwię jak ktoś wstawi swoje sdjącie bez włosów.

pozdr
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Sty 2005 05:37 pm    Temat postu: Re: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

tak buzka jak zwykle piekna Smile (schudlem ostatnio 45kg wiec zdjeciowki rozdaje Very Happy tak wlosow ubylo a byly piekne... loki, potem pedy az za lopatki... taki bylem cudny! ha dalej jestem cudny - tylko inaczej hehehe
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Sty 2005 05:38 pm    Temat postu: Re: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Jurek mam klika fotek ze studniówki lecz nie mogę ich wysłać. Dajcie ludziska znać jak to zrobić. Jestem po troszę a techniczny Embarassed Embarassed Przesłałbym również swoje foto ale jakoś mi nie wychodzi Idea Idea


zulus ale sie spasels! swiniaku!!!
zulus, jeszcze jedno. to z toba sie wyzywam na gazecie.pl? Question
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Sty 2005 05:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin klasa F napisał:
Zulus wszystko pamiętam ( dot.studniówki) , nagrania video robią swoje.Na występie Michaela Jacksona była lekka faza, ale i Axel Ros'e dawał czadu, chociaż jak pamiętam około g.3.00 miałeś jakieś osobiste wynurzenia. Było OK.
Tak z innej beczki to Twoje foto jest the best, nie poznał bym Cię za Chiny.
Co do Cię Jurek zgadzam się z przedmówcą - bez zmian może te Włochy znaczy się Italiano.
Bardzo się cieszę że , mogę Was oglądać i "czytać".
Pozdro !

video.... jest na nich moja niedoszla zona (...) (jedna z wielu Very Happy ) ach wspomienia - ostatnio znow mnie olala - swinia Evil or Very Mad
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Sty 2005 06:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurek to nie ja. Ale jak chcesz to mogę ci przesłać wiązankę. Panowie ja ostatnio schudłem 10 kg. Trochę stres itp, itd. Ale zdjęcie jest nie adekwatne do istniejącego obrazu. I tak jestem piękny Laughing Laughing
Na studniówce najlepszy był : piesek ( Biały z 4D ) oraz jego pani Natalia Kukulska vel Drozd z 4D. Jak se to przypomnę to nie ma sytuacji żebym się nie śmiał
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: 10 Lut 2005 11:04 am    Temat postu: melduje sie Predzio od Jurkana Odpowiedz z cytatem

cześć chłopaki,
Moja zona jak zobaczyła jak się ucieszyłem jak Ziembiak pokierjowal mnie na to forum to powiedziala ze ona by sie cieszyla gdybym na inne rzeczy tak reagowal. Oczywiscie zone mam OK ale bardzo mila to rzecz nawiazac z wami kontakt. Kto tu bywa oprócz Zulusa, Ziembiaka, K. Szwecha i M. Muchy? Ja mieszkam w Warszawie, jest tu wielu naszych, m. in. Drozd i Wojtaszek, z którym bez problemu mam kontakt i go tu skieruję.
Pozdrawiam
G. Predel
Powrót do góry
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Lut 2005 11:21 am    Temat postu: Re: melduje sie Predzio od Jurkana Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
cześć chłopaki,
Moja zona jak zobaczyła jak się ucieszyłem jak Ziembiak pokierjowal mnie na to forum to powiedziala ze ona by sie cieszyla gdybym na inne rzeczy tak reagowal. Oczywiscie zone mam OK ale bardzo mila to rzecz nawiazac z wami kontakt. Kto tu bywa oprócz Zulusa, Ziembiaka, K. Szwecha i M. Muchy? Ja mieszkam w Warszawie, jest tu wielu naszych, m. in. Drozd i Wojtaszek, z którym bez problemu mam kontakt i go tu skieruję.
Pozdrawiam
G. Predel

Witam nowego forumowicza.
A do czego masz mieć taki zapał wg żony? Question
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: 10 Lut 2005 11:31 am    Temat postu: Re: melduje sie Predzio od Jurkana Odpowiedz z cytatem

Znany jako Warszawiak?
Cześć. Ona nie mówiła o zapale !!!
Co porabiasz?
GP


Macul napisał:
Anonymous napisał:
cześć chłopaki,
Moja zona jak zobaczyła jak się ucieszyłem jak Ziembiak pokierjowal mnie na to forum to powiedziala ze ona by sie cieszyla gdybym na inne rzeczy tak reagowal. Oczywiscie zone mam OK ale bardzo mila to rzecz nawiazac z wami kontakt. Kto tu bywa oprócz Zulusa, Ziembiaka, K. Szwecha i M. Muchy? Ja mieszkam w Warszawie, jest tu wielu naszych, m. in. Drozd i Wojtaszek, z którym bez problemu mam kontakt i go tu skieruję.
Pozdrawiam
G. Predel

Witam nowego forumowicza.
A do czego masz mieć taki zapał wg żony? Question
Powrót do góry
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Lut 2005 11:44 am    Temat postu: Re: melduje sie Predzio od Jurkana Odpowiedz z cytatem

No cóż
Zona dwie córki 9 i 6 lat
Smile
Mam własną firmę doradztwa personalnego
A co u ciebie?
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: 10 Lut 2005 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie proznowales. javascript:emoticon('Very Happy'). Ja mam syna prawie 2 lata. Ja i zona jestemy psychologami, czyli porewne HR dziedziny. Ja nadal w woju ale musialem sie przekwalifikowac na dziennikarza bo polikwidowano etaty wojskowe dla psychologów, teraz jestem w redakcji dwutygodnika "Wojska Lądowe".
Pozdrawiam
GP
Powrót do góry
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Lut 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Czyli nie proznowales. javascript:emoticon('Very Happy'). Ja mam syna prawie 2 lata. Ja i zona jestemy psychologami, czyli porewne HR dziedziny. Ja nadal w woju ale musialem sie przekwalifikowac na dziennikarza bo polikwidowano etaty wojskowe dla psychologów, teraz jestem w redakcji dwutygodnika "Wojska Lądowe".
Pozdrawiam
GP

Ty też nie próżnowałes Very Happy
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtek
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: Lublin

PostWysłany: 10 Lut 2005 06:06 pm    Temat postu: Re: melduje sie Predzio od Jurkana Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

Pozdrawiam
G. Predel


Witam trzeciego z pokoju 203. Widze że jesteśmy prawie w komplecie, brakuje tylko Jacka.
On oczywiście wie o tym forum i czasami nawet je przegląda ale jak widać słóweczka od siebie nie doda.
A szkoda.
_________________
Wojtek Sosnowski
OLW Lublin
matura`92
dobry rocznik Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych z OLW Lublin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group