Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam znajomych z OLW Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych z OLW Lublin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 25 Lis 2005 07:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Marka Kuranta (też odszedł z wojska),

To był Marek Kurto Very Happy Pracował w ubezpieczeniach, miałem z nim przed paroma laty w miarę stały kontakt, ale teraz nie umiem go znaleźć Sad choć ZTCW dalej w ubezpieczeniach siedzi.

> Mariusza Rycerskiego (podobno odszedł z wojska po jakiejś kontuzji) ,

Był w 1997 roku szefem salonu Citroena na Nałkowskich w Lublinie, potem chyba wyjechał do W-wy, ale tego nie jestem pewny.


A w ogóle, to udało mi się nawiązać kontakty z kilkoma chłopakami z mojej dawnej klasy:
- Mirek Kozłowski
- Krzysiek łyp
- Krzysiek Niewczas
- Robert Padiasek
- Artur Saracen


Aha - był jeszcze w B klasie chłopak, który potem odszedł do cywilnego liceum - bodajże w II klasie to zrobił. To Waldek Michałek. Mam z nim stały kontakt. Przejął po swoim ojcu piekarnię, zrobił z tego dużą firmę (zatrudnia ponad 50 osób) i jest naprawdę poważnym biznesmenem.

> Z rocznika 1971 pamiętam Janka Surowieckiego (ksywa „Suruwa” – ten od podnoszenia ciężarów, odszedł z wojska, spotkałem go 8 lat temu w Warszawie),

A co do Surówy, to odezwał się w wątku rocznik 86-90. I nie wiem, skąd do jego ksywy dopasowałeś imie i nazwisko, ale Surówa, to był Jurek Kierasiński Very Happy

4 w 1 zulus
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JurekK
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 Lis 2005 07:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Gregor za sprostowanie, czytałem wczesniej ten wątek i sobie pomyslałem, że może był jakis inny "Surówa"?
Ale jesli: Surówa i podnoszenie ciężarów i rocznik 86-90 to chyba tylko ja Laughing
_________________
OLW Lublin
matura 90' klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz Jarosz
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 4
Skąd: Wyszków

PostWysłany: 26 Lis 2005 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Koledzy!
Jeszcze raz przepraszam za wszelkie pomyłki, po prostu pamięc już szwankuje.
Pozdrawiam Cię Jurku bardzo serdecznie. Może pamiętasz jak przychodziłeś do nas do internatu grać w brydża? Ja z Kazikiem Adamczykiem i ty w parze z jakimś swoim kolegą.
A co do Marka to faktycznie Kurto, pamiętam jak mu smakowało ciasto, od mojej mamy, które przywoziłem z wyjazdówki. I chyba to o nim można przeczytać pod tym linkiem: http://www.ais.home.pl/index.php?id=45 (Marek Kurto (ur. 1971 r.) - Współzałożyciel AIS i V-ce Prezes Zarządu odpowiedzialny za Departament Handlowy firmy ...)

Pozdrawiam
Arek
_________________
matura 1991; klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BIAłY
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: OLW Lublin / znowu Lublin

PostWysłany: 30 Lis 2005 06:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich.
Aż łezka mi się zakręciła w oku. Zwłaszcza jak przeczytałem o występie moim i Drozdzicha na studniówce. Dlaczego nikt mi nie powiedział o tej stronie? Miło powspominać dawne czasy. Cieszę się, że mogę poczytać o Was i popatrzeć znowu na Wasze mordy. Mam trochę zdjęć w wersji elektronicznej - głównie z obozu żeglarskiego i z Rajdu po Jurze. Mam też kilka z liceum.
Pozdrawiam.
_________________
PAWłOWICZ Mariusz
92'D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 30 Lis 2005 08:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz Jarosz napisał:
Cześć Koledzy!
Jeszcze raz przepraszam za wszelkie pomyłki, po prostu pamięc już szwankuje.
Pozdrawiam Cię Jurku bardzo serdecznie. Może pamiętasz jak przychodziłeś do nas do internatu grać w brydża? Ja z Kazikiem Adamczykiem i ty w parze z jakimś swoim kolegą.
A co do Marka to faktycznie Kurto, pamiętam jak mu smakowało ciasto, od mojej mamy, które przywoziłem z wyjazdówki. I chyba to o nim można przeczytać pod tym linkiem: http://www.ais.home.pl/index.php?id=45 (Marek Kurto (ur. 1971 r.) - Współzałożyciel AIS i V-ce Prezes Zarządu odpowiedzialny za Departament Handlowy firmy ...)

Pozdrawiam
Arek

Tak , to o tym Marku Kurto można przeczyta cpod powyższym linkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BIAłY
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: OLW Lublin / znowu Lublin

PostWysłany: 30 Lis 2005 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Marek to był aparat.
Pamiętacie jak robił prawo jazdy?
_________________
PAWłOWICZ Mariusz
92'D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
jocek
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Gru 2005 08:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz Jarosz napisał:
5. Arkadiusz Makowski (studiował prawo na UMCS z ramienia wojska, obecnie sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego

swego czasu, jak byłem jeszcze "we wojsku" to miałem przyjemność "ławnikować" ww. na jakiejś sprawie w SG w W-wie
_________________
Jacek Wójcik
'92, F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 06 Gru 2005 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIAłY napisał:
A Marek to był aparat.
Pamiętacie jak robił prawo jazdy?


Prawko Marka, to była legenda. Jest teraz naprawdę niezłym kierowcą!
Ale mnie zaszokowało co innego. Marek zawsze długo i boleśnie walczył z matematyką (w osobie prof. Ostromęckiej zresztą). Gdy się usamodzielnił, to pracował, jako agent ubezpieczeniowy. Trzeba było widzieć, jaki był wówczas biegły w rachunkach! To naprawdę robiło kolosalne wrażenie!!!
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 12 Gru 2005 09:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich nowych kolegów. Trochę mnie nie było ale wróciłem. Mam nadzieję że te forum będize podwaliną do zorganizowania wielkiego spotkania po latach ??
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Hajnówka
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 Gru 2005 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIAłY napisał:
Witam serdecznie wszystkich.
Aż łezka mi się zakręciła w oku. Zwłaszcza jak przeczytałem o występie moim i Drozdzicha na studniówce. Dlaczego nikt mi nie powiedział o tej stronie? Miło powspominać dawne czasy. Cieszę się, że mogę poczytać o Was i popatrzeć znowu na Wasze mordy. Mam trochę zdjęć w wersji elektronicznej - głównie z obozu żeglarskiego i z Rajdu po Jurze. Mam też kilka z liceum.
Pozdrawiam.


łelkam Smile

Jak masz zdjęcia którymi chciałbyś się podzielić to zapraszam na priv. Mógłbym zdjęcia wrzucić na beta-stronkę (http://nic-nac-project.de/~mdpm/OLW/)
_________________
Artur Prokopiuk alias 'Hajnówka'
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 21 Gru 2005 02:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Mam nadzieję że te forum będize podwaliną do zorganizowania wielkiego spotkania po latach ??


To forum może być podwaliną globalnej organizacji (coś jak WTO albo MFW) zrzeszającej byłych OLW-owców. Idea Wink
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jocek
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 Gru 2005 01:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek Szarpak napisał:
To forum może być podwaliną globalnej organizacji (coś jak WTO albo MFW) zrzeszającej byłych OLW-owców.
Ordynacka? Znaczy - Kruczkowskiego Wink
_________________
Jacek Wójcik
'92, F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 23 Gru 2005 09:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jocek napisał:
Czarek Szarpak napisał:
To forum może być podwaliną globalnej organizacji (coś jak WTO albo MFW) zrzeszającej byłych OLW-owców.
Ordynacka? Znaczy - Kruczkowskiego Wink

No, a jak znajdziecie jakąś Władzię, to możemy nawet być grupą, która ją przez chwilę potrzyma....
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Gru 2005 08:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z trzymaniem to już do Szafrana bo on jak nie trzyma to nie żyje Laughing . Tylko dlaczego jest to zawsze kolano Wilka ??
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
kulomb
Gość





PostWysłany: 07 Sty 2006 02:23 pm    Temat postu: szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

Cześć chłopaki, jestem Tomek Kuliński ps kulomb OLW Lublin matura 1992 od mjr Jurkana oczywiście, to były czasy... ech nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie? (pokój 113 z Przemkiem Ściborem)
Aktualnie Sandomierz adres a0412@tlen.pl
po WSOSP Deblin, nawigator, odezwę się jescze bo na razie jestem w domu tylko w weekendy...
Serce rośnie jak widzę to forum, mam namiary na was od Tomka Kici i Galanta Adama
pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze pamiętają o OLW LUBLIN.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych z OLW Lublin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 13 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group