Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam znajomych z OLW Lublin
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych z OLW Lublin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zulus
Gość





PostWysłany: 04 Paź 2004 01:57 pm    Temat postu: Szukam znajomych z OLW Lublin Odpowiedz z cytatem

Skończyłem OLW w Lublinie w roku 1992. Moje ps. " ZULUS ". Adres bmzeliszczak@wp.pl
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 09 Gru 2004 07:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi sie inicjatywa strony o OLW. Naprawdę były to bardzo dobre czasy i nie ukrywam czasami łza mi sie kręci. Chciało by się wrócić do tamtych dobrych beztroskich czasów. Teraz mamy po 31 lat, większość ma rodziny i dzieci. Ja spodziewam się pierwszego w marcu.
bardzo byłoby miło żeby jeszcze ktoś się dopisał do forum. Gratuluję pomysłu ludziom z Częstochowy.
Pisał
Krzysztof Szwech
matura "ostatnia w OLW" 92, rocznik majora Jurkana
Powrót do góry
Cypel
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 1
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 25 Gru 2004 03:08 pm    Temat postu: też szukam kumpli z Lublina Odpowiedz z cytatem

Skończyłem OLW w Lublinie w 1990 r. Klasa "C", wychowawca - pani Irena Kańtoch. Poszukuję znajomych i kolegów z klasy i rocznika. Pozdrawiam Maciek Nowicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 25 Gru 2004 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kliknąć dalej, potem swoje OLW i jest tam kilka namiarów :

http://sunik.wip.pw.edu.pl/~jziembin/
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 25 Gru 2004 11:38 pm    Temat postu: Re: Szukam znajomych z OLW Lublin Odpowiedz z cytatem


    Zulus napisał:
    Skończyłem OLW w Lublinie w roku 1992. Moje ps. " ZULUS ". Adres bmzeliszczak@wp.pl

    ja tez skonczylem w 92 roku... Razz zulus ty (tu naruszylem regulamin formu Embarassed) dzwonilem do ciebie ale zmieniles komorke
    ziembiak Smile mail w profilu, mam namairy na pieknego, zbalamucila go jakas... kobieta, mialem gdzies jego foty bo cham mnie nie zaprosil (ale chyba w tedy nie bylo mnie w zasiegu)


    BACA napisał:
    kliknąć dalej, potem swoje OLW i jest tam kilka namiarów :

    http://sunik.wip.pw.edu.pl/~jziembin/

    tamte namiary prawdopodobnie sa juz nieaktualne, nie moge nic z tamtym zrobic (napisalem ci chyba w mailu dlaczego),mozliwe ze bede niebawem w szkole to pogadam z kims z adminow to zrobie przekierowanie na ten sajt


    Anonymous napisał:
    Bardzo podoba mi sie inicjatywa strony o OLW. Naprawdę były to bardzo dobre czasy i nie ukrywam czasami łza mi sie kręci. Chciało by się wrócić do tamtych dobrych beztroskich czasów. Teraz mamy po 31 lat, większość ma rodziny i dzieci. Ja spodziewam się pierwszego w marcu.
    bardzo byłoby miło żeby jeszcze ktoś się dopisał do forum. Gratuluję pomysłu ludziom z Częstochowy.
    Pisał
    Krzysztof Szwech
    matura "ostatnia w OLW" 92, rocznik majora Jurkana


    a to ci z dolu Very Happy Razz

sam sobie tne posty...


Ostatnio zmieniony przez jot dnia 23 Lut 2005 11:45 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Gru 2004 01:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
jot napisał:
Anonymous napisał:
Bardzo podoba mi sie inicjatywa strony o OLW. Naprawdę były to bardzo dobre czasy i nie ukrywam czasami łza mi sie kręci. Chciało by się wrócić do tamtych dobrych beztroskich czasów. Teraz mamy po 31 lat, większość ma rodziny i dzieci. Ja spodziewam się pierwszego w marcu.
bardzo byłoby miło żeby jeszcze ktoś się dopisał do forum. Gratuluję pomysłu ludziom z Częstochowy.
Pisał
Krzysztof Szwech
matura "ostatnia w OLW" 92, rocznik majora Jurkana


a to ci z dolu Very Happy Razz


jot ktoś ty????

ziembiak Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: 26 Gru 2004 01:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie możesz spać????????
może sie nudzisz
Powrót do góry
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Gru 2004 02:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedno i drugie :/
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin klasa F
Gość





PostWysłany: 05 Sty 2005 10:09 pm    Temat postu: OLW Lublin Odpowiedz z cytatem

Czołem koledzy
O stronie i w/w forum dowiedziałem się przypadkiem.
Pomysł godny podziwu. Oczywiście wyputs mjr Jurkan klasa F
Marcin Kuźma
Obecnie jestem w MON na polskim wybrzeżu
pozdrawiam wszystkich mój emil : bandof@interia.pl
Powrót do góry
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 05 Sty 2005 11:54 pm    Temat postu: Re: OLW Lublin Odpowiedz z cytatem

Marcin klasa F napisał:
Czołem koledzy
O stronie i w/w forum dowiedziałem się przypadkiem.
Pomysł godny podziwu. Oczywiście wyputs mjr Jurkan klasa F
Marcin Kuźma
Obecnie jestem w MON na polskim wybrzeżu
pozdrawiam wszystkich mój emil : bandof@interia.pl

o kuzma Smile siema z gora tez sie mozna napic Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin klasa F
Gość





PostWysłany: 08 Sty 2005 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Jurek !
Miło że ktoś odpowiedział, szkoda tylko że jest nas tak mało .
Czy masz jakieś info o innych, bo ja pomijając czas edukacji w WSO spotkałem jedynie kolegów ze starszych roczników + wyjątki np. Drozd'a ( jak pamiętam z D klasa ) .Jak wspomniałem stronę poznałem przypadkiem i myślę , że niewiele osób myśli że może być takie foum ( jeszcze raz bravo dla ludzi z Częstochowy ) .Daj znać jeśli masz jakieś namiary emil j.w.
Pozdro dla wszystkich ziomów z OLW Lublin oraz kolegów z bratnich OLW
Marcin
Powrót do góry
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 09 Sty 2005 02:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin klasa F napisał:
Cześć Jurek !
Miło że ktoś odpowiedział, szkoda tylko że jest nas tak mało .
Czy masz jakieś info o innych, bo ja pomijając czas edukacji w WSO spotkałem jedynie kolegów ze starszych roczników + wyjątki np. Drozd'a ( jak pamiętam z D klasa ) .Jak wspomniałem stronę poznałem przypadkiem i myślę , że niewiele osób myśli że może być takie foum ( jeszcze raz bravo dla ludzi z Częstochowy ) .Daj znać jeśli masz jakieś namiary emil j.w.
Pozdro dla wszystkich ziomów z OLW Lublin oraz kolegów z bratnich OLW
Marcin

dalem info o stronce paru osobom ale nie wiem jaki bedzie odzew - mam kontakt z mala iloscia osob Sad poza tym chyba nie wszyscy sa zinternetowani
rozmawialem z zulkiem nastepny zjad jak on policzyl jest dopiero w 2007 (15lat po maturze...).
marcinie napewno nie masz namiarow na kogos z naszego rocznika?? :O
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 12 Sty 2005 04:43 pm    Temat postu: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

panowie nie zapominajcie o mnie. Dałem również znać ludziom o istnieniu stronki. Zaraz powinno się ich troszkę zalogować. Marcinku pamiętasz nasz występ na studniówce Wink Wink
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 12 Sty 2005 04:54 pm    Temat postu: Re: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
panowie nie zapominajcie o mnie. Dałem również znać ludziom o istnieniu stronki. Zaraz powinno się ich troszkę zalogować. Marcinku pamiętasz nasz występ na studniówce Wink Wink

zulus a do studniowki to mam do ciebie niewypowiedziany zal
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 12 Sty 2005 05:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziębiak o co ci chodzi. Przecież mój występ był ok Wink Wink Wink
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych z OLW Lublin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group