Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor
Wiadomość
Criters Podpułkownik Dołączył: 29 Kwi 2005 Posty: 273 Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 09 Cze 2014 04:10 pm Temat postu:
No, to rozumiem _________________ rocznik 1972 Matura 91, klasa A
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 09 Cze 2014 09:58 pm Temat postu:
Witaj Robercie, ja również cieszę się, że znów będziemy mogli powspominać do rana
1. Dorota Rygał /piątek, sobota, niedziela/
2. Rysiu Rygał /piątek, sobota, niedziela/
3. Stanisław Ujma /piątek, sobota, niedziela/
4. Wiesława Skóra
5. Piotr Maj /piątek,sobota, niedziela/
6. Mario Kur /piątek, sobota, niedziela/
7. Criters /piątek, sobota, niedziela/
8. Attrix /piątek, sobota, niedziela/
9. Adam Olczyk /piątek, sobota, niedziela/
10.Adam Rybka /piątek, sobota, niedziela/
11.Artur Obstój /piątek, sobota, niedziela/
12.Maleństwo /piątek, sobota, niedziela/
13.Kurdi /piątek, sobota, niedziela/
14.Monika Walaszczyk /sobota, niedziela/
15.Ewa Lewandowska /sobota, niedziela/
16.Paweł Klekotka /piątek, sobota, niedziela/
17.Achom /sobota, niedziela/
18.Robert Kolczarek /piątek, sobota, niedziela/
19.Sergiusz /piątek,sobota, niedziela/ ...
... _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 12 Cze 2014 07:34 pm Temat postu:
Witam serdecznie koleżanki z młodszego rocznika, które postanowiły dołączyć do grona Zjazdu 2014, uaktualniam listę i przypominam niezdecydowanym, że czas płynie i będę musiał zamknąć listę ... wkrótce
1. Dorota Rygał /piątek, sobota, niedziela/
2. Rysiu Rygał /piątek, sobota, niedziela/
3. Stanisław Ujma /piątek, sobota, niedziela/
4. Wiesława Skóra
5. Piotr Maj /piątek,sobota, niedziela/
6. Mario Kur /piątek, sobota, niedziela/
7. Criters /piątek, sobota, niedziela/
8. Attrix /piątek, sobota, niedziela/
9. Adam Olczyk /piątek, sobota, niedziela/
10.Adam Rybka /piątek, sobota, niedziela/
11.Artur Obstój /piątek, sobota, niedziela/
12.Maleństwo /piątek, sobota, niedziela/
13.Kurdi /piątek, sobota, niedziela/
14.Monika Walaszczyk /sobota, niedziela/
15.Ewa Lewandowska /sobota, niedziela/
16.Paweł Klekotka /piątek, sobota, niedziela/
17.Achom /sobota, niedziela/
18.Robert Kolczarek /piątek, sobota, niedziela/
19.Lidia Kowalik /sobota, niedziela/
20.Renata Kozak /sobota, niedziela/
21.Ilona Bogus /sobota, niedziela/
22.Aleksandra Patrzałek /sobota/
23.Sergiusz /piątek,sobota, niedziela/ ... _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Fizol Kapral Dołączył: 09 Sie 2007 Posty: 8 Skąd: Warszawa
Wysłany: 12 Cze 2014 08:33 pm Temat postu: Spotkanie
Witam,
Bardzo bym prosił o wciągnięcie mnie na listę osób. Zapowiadam się na wizytę sobota, niedziela, może uda się w piątek, ale to musze już być bliżej spotkanie. Na razie sobota niedziela.
Słyszałem, że po facebooku chodzi jakiś link i tam także się ludzie wpisują, czy wiecie coś o tym?
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 13 Cze 2014 09:01 pm Temat postu:
Witam Kolegę i proszę o kontakt masz info na PW
Listę uaktualniam
1. Dorota Rygał /piątek, sobota, niedziela/
2. Rysiu Rygał /piątek, sobota, niedziela/
3. Stanisław Ujma /piątek, sobota, niedziela/
4. Wiesława Skóra
5. Piotr Maj /piątek,sobota, niedziela/
6. Mario Kur /piątek, sobota, niedziela/
7. Criters /piątek, sobota, niedziela/
8. Attrix /piątek, sobota, niedziela/
9. Adam Olczyk /piątek, sobota, niedziela/
10.Adam Rybka /piątek, sobota, niedziela/
11.Artur Obstój /piątek, sobota, niedziela/
12.Maleństwo /piątek, sobota, niedziela/
13.Kurdi /piątek, sobota, niedziela/
14.Monika Walaszczyk /sobota, niedziela/
15.Ewa Lewandowska /sobota, niedziela/
16.Paweł Klekotka /piątek, sobota, niedziela/
17.Achom /sobota, niedziela/
18.Robert Kolczarek /piątek, sobota, niedziela/
19.Lidia Kowalik /sobota, niedziela/
20.Renata Kozak /sobota, niedziela/
21.Ilona Bogus /sobota, niedziela/
22.Aleksandra Patrzałek /sobota/
23.Fizol /sobota, niedziela/
24.Sergiusz /piątek,sobota, niedziela/ ...
..... _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Attrix Major Dołączył: 16 Mar 2005 Posty: 109 Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 24 Cze 2014 08:44 pm Temat postu: 24
Ładna liczba. Zjazd mało "egalitarny"... Będzie się działo... mam nadzieję, że jeszcze ktoś do nas dotrze... _________________ Attrix matura 94 klasa "D".obecnie KAWALERIA POWIETRZNA...
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 25 Cze 2014 07:27 am Temat postu:
Od lat Stawiamy na Jakość Waldku _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Attrix Major Dołączył: 16 Mar 2005 Posty: 109 Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 25 Cze 2014 06:37 pm Temat postu:
Sergiusz napisał: Od lat Stawiamy na Jakość Waldku
Truth! Ale w kupie (mogłoby być)raźniej...
Poza tym nie narzekam... Taka luźna uwaga _________________ Attrix matura 94 klasa "D".obecnie KAWALERIA POWIETRZNA...
Powrót do góry
Piotr Krotosz Starszy Szeregowy Dołączył: 29 Cze 2014 Posty: 4
Wysłany: 29 Cze 2014 08:31 pm Temat postu:
Ja chętnie się pojawię.
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 30 Cze 2014 08:06 am Temat postu:
Witaj Piotrze!
Masz wiadomość w skrzynce z namiarami do mnie.
Pozdrawiam.
Miłych urlopów życzę wszystkim
Zjazd już za 53 dni _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 01 Lip 2014 05:20 pm Temat postu:
Piotrze dopisuję Cię do listy, nie zapomnij zabrać tej galówki
Listę uaktualniam
1. Dorota Rygał /piątek, sobota, niedziela/
2. Rysiu Rygał /piątek, sobota, niedziela/
3. Stanisław Ujma /piątek, sobota, niedziela/
4. Wiesława Skóra
5. Piotr Maj /piątek,sobota, niedziela/
6. Mario Kur /piątek, sobota, niedziela/
7. Criters /piątek, sobota, niedziela/
8. Attrix /piątek, sobota, niedziela/
9. Adam Olczyk /piątek, sobota, niedziela/
10.Adam Rybka /piątek, sobota, niedziela/
11.Artur Obstój /piątek, sobota, niedziela/
12.Maleństwo /piątek, sobota, niedziela/
13.Kurdi /piątek, sobota, niedziela/
14.Monika Walaszczyk /sobota, niedziela/
15.Ewa Lewandowska /sobota, niedziela/
16.Paweł Klekotka /piątek, sobota, niedziela/
17.Achom /sobota, niedziela/
18.Robert Kolczarek /piątek, sobota, niedziela/
19.Lidia Kowalik /sobota, niedziela/
20.Renata Kozak /sobota, niedziela/
21.Ilona Bogus /sobota, niedziela/
22.Aleksandra Patrzałek /sobota/
23.Fizol /sobota, niedziela/
24.Piotr Krotosz /piątek,sobota, niedziela/
25.Sergiusz /piątek,sobota, niedziela/ ...
..... _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 03 Lip 2014 09:01 pm Temat postu:
Dołączył jeszcze Wojtek więc ...
Listę uaktualniam
1. Dorota Rygał /piątek, sobota, niedziela/
2. Rysiu Rygał /piątek, sobota, niedziela/
3. Stanisław Ujma /piątek, sobota, niedziela/
4. Wiesława Skóra
5. Piotr Maj /piątek,sobota, niedziela/
6. Mario Kur /piątek, sobota, niedziela/
7. Criters /piątek, sobota, niedziela/
8. Attrix /piątek, sobota, niedziela/
9. Adam Olczyk /piątek, sobota, niedziela/
10.Adam Rybka /piątek, sobota, niedziela/
11.Artur Obstój /piątek, sobota, niedziela/
12.Maleństwo /piątek, sobota, niedziela/
13.Kurdi /piątek, sobota, niedziela/
14.Monika Walaszczyk /sobota, niedziela/
15.Ewa Lewandowska /sobota, niedziela/
16.Paweł Klekotka /piątek, sobota, niedziela/
17.Achom /sobota, niedziela/
18.Robert Kolczarek /piątek, sobota, niedziela/
19.Lidia Kowalik /sobota, niedziela/
20.Renata Kozak /sobota, niedziela/
21.Ilona Bogus /sobota, niedziela/
22.Aleksandra Patrzałek /sobota/
23.Fizol /sobota, niedziela/
24.Piotr Krotosz /piątek,sobota, niedziela/
25.Tomala /piątek,sobota, niedziela/
26.Sergiusz /piątek,sobota, niedziela/ ...
..... _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Criters Podpułkownik Dołączył: 29 Kwi 2005 Posty: 273 Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 04 Lip 2014 12:23 pm Temat postu:
No to mi Wojtek ciśnienie podniósł ... prawie do ostatniej chwili zwlekał _________________ rocznik 1972 Matura 91, klasa A
Powrót do góry
Sergiusz Marszałek Dołączył: 21 Kwi 2005 Posty: 1240 Skąd: Łódź
Wysłany: 07 Lip 2014 01:28 pm Temat postu:
Uaktualniam listę uczestników:
1. Dorota Rygał /piątek, sobota, niedziela/
2. Rysiu Rygał /piątek, sobota, niedziela/
3. Stanisław Ujma /piątek, sobota, niedziela/
4. Wiesława Skóra
5. Piotr Maj /piątek,sobota, niedziela/
6. Mario Kur /piątek, sobota, niedziela/
7. Criters /piątek, sobota, niedziela/
8. Attrix /piątek, sobota, niedziela/
9. Adam Olczyk /piątek, sobota, niedziela/
10.Adam Rybka /piątek, sobota, niedziela/
11.Artur Obstój /piątek, sobota, niedziela/
12.Maleństwo /piątek, sobota, niedziela/
13.Kurdi /piątek, sobota, niedziela/
14.Paweł Klekotka /piątek, sobota, niedziela/
15.Achom /sobota, niedziela/
16.Robert Kolczarek /piątek, sobota, niedziela/
17.Lidia Kowalik /sobota, niedziela/
18.Renata Kozak /sobota, niedziela/
19.Ilona Bogus /sobota, niedziela/
20.Aleksandra Patrzałek /sobota/
21.Fizol /sobota, niedziela/
22.Piotr Krotosz /piątek,sobota, niedziela/
23.Tomala /piątek,sobota, niedziela/
24.Sergiusz /piątek,sobota, niedziela/ ...
..... _________________ matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Attrix Major Dołączył: 16 Mar 2005 Posty: 109 Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 10 Lip 2014 10:30 am Temat postu:
Miały być "przyrosty"... a tu "spadki"... _________________ Attrix matura 94 klasa "D".obecnie KAWALERIA POWIETRZNA...
Powrót do góry
Nie możesz pisać nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz głosować w ankietach
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group