Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zespół tańca Częstochowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 24 Paź 2004 10:59 am    Temat postu: Zespół tańca Częstochowa Odpowiedz z cytatem

Historia tego zespołu jest silnie związana z naszą szkołą, niektórzy na długi okres swojego zycia związali się znim dlatego warto sobie przypomnieć jego historie. Stworzyłem ten temat gdyż aktualnie pomija się fakt w historii tego zespołu o aktywnym udziale naszej szkoły i jego uczniów.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rzepa
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 94
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 24 Paź 2004 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może: Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Częstochowskiej. Popieram inicjatywe Bacy !!!!Prawdą jest ,że Kilka osób brało w tym udział, a zapomniano o nich wspomnieć na www tego zespołu.Pozdrawiam wszystkich !!!
_________________
Maiusz RZEPECKI rok74


Ostatnio zmieniony przez Rzepa dnia 24 Lis 2004 10:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MARCIN
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 02 Wrz 2004
Posty: 81
Skąd: KIELCE

PostWysłany: 24 Paź 2004 04:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam najwybitniejszego tancerza z OLW tj.RZEPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Paź 2004 09:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam nawet mam gdzieś zdjęcie jednej laski z tego zespołu, chyba żaneta.Całkiem milutki ten zespół był i te stroje Laughing Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 30 Lis 2004 02:18 pm    Temat postu: Zespół tańca Częstochowa Odpowiedz z cytatem

i znow kilka slow z mej strony....
fakt...sam glupio sie czulem, gdy na 25-leciu zespolu w filharmonii przedstawiano jego historie i nagle zrobiono przeskok z 88 na 95 czy tez 96 rok ani slowem nie wspomniawszy ze przez kilka lat zespol istnial tylko dzieki wspolpracy z OLW, a trzon meski zespolu skladal sie przede wszystkim z licealistow OLW...bylo to przykre dla tych z nas, ktorzy przez 4 lata tanczyli w zespole / zaczelo nas kolo 24 a konczylo 10 wspanialych Wink / i przyjechali na jubileusz....wiem, ze podyktowane bylo to jakimis przepychankami "polityczno-personalnymi", ale kadra prowadzaca w tych latach zostala wspomniana a tancerze-NIE...
owczesna kierowniczka zespolu-pani Danka Morawska byla tez kierowniczka Klubu Ucznia i zrobila wiele wspanialych rzeczy dla zespolu i Klubu...do dzis jest prowadzaca zespol jako pracownik Osrodka Promocji Kultury Gaude Mater. Mam z nia kontakt takze jak ktos potrzebuje to prosze o kontakt ze mna...
...a Zaneta byla na -leciu:)ma sie dobrze:)

pozdrawiam fanow zespolu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 Lut 2005 06:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zostałem usunięty z historii zespołu ---> stałem sie więc białą plamą Confused to było wielkie świństwo.... słuchaliśmy osłupiali jak prowadzący czytał światłą historię zespołu (oczywiście z pominięciem okresu OLW).
z drugiej strony to nie rozumiem dlaczego w takim razie zaproszono nas na jubileusz Question
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
KASKA
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 209
Skąd: Croydon UK

PostWysłany: 04 Lut 2005 07:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich z ZPiT Cz-wa!!!
Dzięki za pozdrowienia.
Fajny pomysł z poruszeniem tematu zespołu.
Tak naprawdę to są same fajne wspomnienia...
to nic, że czasami się nabijali z naszych strojów, tak naprawdę to nam troche zazdrościli i dlatego...
Pozdrowionka dla Uśmiecha, dzięki za wiadomość
_________________
Katarzyna Butryn IV A r. 1975


Ostatnio zmieniony przez KASKA dnia 06 Gru 2006 06:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 Lut 2005 06:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może byśmy zorganizowali jakieś nieformalne spotkanie członków zespołu Idea Question
Mamy z Darkiem kontakt z chłopakami, dziewczyny pewnie też by się odnalazły...
Co Wy na to Question
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 10 Maj 2005 10:39 am    Temat postu: Zespół Częstochowa Odpowiedz z cytatem

jak widać temat troche podupadł mimo że ostatnio we Wrocławiu pojawił się kolejny tancerz czyli Krzychu Czyż - pracuje w SP na Obornickiej jakby ktoś szukał kontaktu. Inny czołowy tancerz pracuje sobie w studium językowym w łodzi i dziś otrzymał awans na kapitana - to Ćwirek:)
Przed długim weekendem pojawił się w WSO na kursie porucznikowskim kolejny tancerz ale już z ostatnich lat istnienia licka...Marek Banaszewski i sie zdziwiłem że mniepamietał....:)swoja droga ciewawym czy ktos jeszcze bawi sie w taniec obecnie .....ja swa przygode z tancem zakonczylem w zeszlym roku po pracy w zarzadzie ZPiT Wrocław:)ale Krzychu mnie namawia by cos robic wiec moze kiedys jeszcze sie pokusze o poskakanie na dechach:)jak ktos potrzebuje to posiadam wiele zespolowych fotek z czasow 89-93:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Rzepa
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 94
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 10 Maj 2005 05:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie sprawi to kłopotu to ja chętnie stałbym się właścicielem tych zdjęć, Darek jak możesz to prześlij na skrzynkę ,jeśli będziesz na zlocie to zabierz te fotki ze sobą.Pozdrawiam
Pozdrów Czyżyka odemnie Wink
_________________
Maiusz RZEPECKI rok74
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 13 Maj 2005 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Mario!
dopiero w poniedziałek bede wiedział na 100% czy bede na Zlocie bom chemik i jestem wspolorganizatorem Dnia Chemika w jednostce - a jeszcze nie jest znany termin obchodow....jesli bedzie to 1 weekend to niestety nie bede....jezeli nie to na 100% bede i oczywiscie zaplace ile trzeba:)co do zdjec-no problem...zabiore to co mam czyli skany na cd, negatywy etc....
pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Rzepa
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 94
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 13 Maj 2005 05:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO to wspaniale Very Happy ,mam nadzieje ,że obchody chemików będą w terminie późniejszym,napisze się petycje o przesunięcie.Więc do zobaczenia w Częstochowie Laughing
_________________
Maiusz RZEPECKI rok74
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 02 Cze 2005 02:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obchody chemika sa caly miesiac ale najwazniejsze zaczynaja sie 6.06 wiec spx moge zjechac do OLW...i'll be there...pozdro Mariusz:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Danuta Morawska
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 1

PostWysłany: 14 Cze 2005 12:31 pm    Temat postu: Zespół Piesni i Tańca "Częstochowa" Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie wszystkich bylych tancerzy "Częstochowy",
nie bede ukrywala iz jestem deczko zdziwiona i zaskoczona tym co przeczytalam. Drodzy Panowie widzielismy sie na 20 leciu na 25 leciu i przy innych okazjach i nikt nie zwrocil mi na ten fakt uwagi a chyba juz wiecie iz bledow nie popelnia tylko ten co nic nie robi. O Waszych zaslugach i pomocy OLW pamietamy wystarczy przeczytac kilka moich wywiadow dla prasy lub artykulow o zespole tak wiec kol. Kwiedacz nie jestes tylko białą plamą. Pozdrawiam serdecznie i juz zapraszam na 30 - lecie Zespołu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 Cze 2005 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu kol. Kwiędacz...
przez chwilę myślałem, że pamięć mnie zawodzi..., może faktycznie "czepiam się"
ale mam wspaniałe DVD (wraz z opisem) oficjalne wydanie na 25 lecie, czytam... słucham... oglądam.... jestem! na zdjęciu z ośrodka w Kulach Shocked
Zadziwiający jest jednak przeskok w historii ZPiT: od 1988 roku kiedy to ZPiT obchodził 10 lecie - do "pieczę nad Zespołem przejął Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater", a pomiędzy: "Kolejne lata przyniosły zasadniczą zmianę formuły działania zespołu" - rozumiem, że to o nas Very Happy
Osobiście świetnie się bawiłem przez te 3 lata, jestem wdzięczny za te wszystkie wyjazdy i zgrupowania (jest co wspominać) ale chciałbym żeby nie mieszano nas "chłopaków z OLW" z różnymi osobistymi animozjami pomiędzy kierownictwem Zespołu, a Dyrekcją OLW.
a gębę zawsze miałem "niewyparzoną" Cool
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group