Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zespół tańca Częstochowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 29 Cze 2005 09:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P.Danusia napisała: O Waszych zaslugach i pomocy OLW pamietamy wystarczy przeczytac kilka moich wywiadow dla prasy lub artykulow o zespole tak wiec kol. Kwiedacz nie jestes tylko białą plamą. Pozdrawiam serdecznie i juz zapraszam na 30 - lecie Zespołu.

Tak, o naszych zasługach się pamięta, ale jak zaprasza się nas na jubileusz i na scenie wymienia wszystkich oprócz nas - to po prostu boli. Jak tak bedzie na 30 leciu to sami o sobie przypomnimy, co nie Uśmiech?:>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 Sie 2005 09:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0,7 l. na łeb.....
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
geno
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: OLW Wroclaw matura'93 B klasa

PostWysłany: 14 Wrz 2005 07:14 pm    Temat postu: zespol tanca Odpowiedz z cytatem

czesc,
w OLW Wroclaw takze istniala takowa grupa
nie wiem czy jeszcze ktos o niej pamieta
pozdrawiam
_________________
geno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek Banaszewski
Kapral
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2004
Posty: 6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20 Lis 2005 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i... szkoda, że kiedyś tam zjadło trochę wpisów, bo i trochę się naprodukowałem, serdecznie chciałbym uściskać Panią Danusię, chyba nie zapomina się tego, który kiedyś, przy okazji wyjazdu do Uetersen przez przypadek zapomniał zabrać wszystkich strojów na festiwal... Wink ale Paweł żuber, z którm kontakt się jakoś urwał, zaniemógł z powodu czyraka na nodze i musiał położyć się do szpitala, dzięki czemu ja mogłem potańczyć... poza tym (mam nadzieję, ża Darek to przeczyta) pozdrawiam ze Szczecina wszystkich, z którymi miałem okazję potańczyć lub chociaż poznaś się dzięki "Częstochowie", a było tam całe mnóstwo fajnych ludzi,
a propo's, jak tam Darek Twoja praca, gdzie teraz walczysz? ja zostałem na miejscu, a od niedawna przeprowadziłem się do WTBS-owskiego bloku, dostałem nawet 3 pokoje, z czeo się bardzo cieszę...
przed zresetowaniem wpisów był tutaj post Marzenki Jadczyk i Dawida Nowakowskiego, też serdecznie ich pozdrawiam, kończę, bo to chyba za dużo jak na jeden post... kilka fotek można znaleźć na www.republika.pl/e52
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
fikus
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 4
Skąd: EłK

PostWysłany: 12 Sty 2006 04:21 pm    Temat postu: POZDROWIONKA Odpowiedz z cytatem

Pozdrowionka dla wszystkich tancerzy z tego zespołu.Zespól był naprawdę ok chociaż w nim nie tańczyłem.Mam sentyment do niego ponieważ tańczyła tam moja dziewczyna Monika Zając z którą chodziłem przez okres 3 lat(NO I NIE WYSZłO).Praca jaką wkładali tam tancerze była ogromna i dlatego cześć im i chwała za to.POKAZYWALI SIĘ Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY.A tak na marginesie to może jest ktoś kto ma jakiś namiar na MONIKĘ Z domu ZAJĄC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 07 Kwi 2006 08:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdro dla Fikusa i Marka:) Marku...zapraszam na kolejny kurs do wrocka:)faktycznie wiele postów pozjadało.....mych też....jeżeli chodzi o zespół to baaardzo mile go wspominam zwłaszcza wyjazdy zagraniczne np do włoch i do niemiec...co do jubileuszy to ciężko się słuchało na ostatnim opowieści o historii zespołu i brakowało tam tych którzy przez kila lat stanowili nie tylko trzon ale i filary bez których zespół przestałby istnieć.....zobaczymy czy kolejny jubileusz tez bedzie poniekad "politycznie" poprawny. za dziwne historie kierownictwa i choreografów nas po prostu pominieto by nie padlo jedno nazwisko oficjalnie na jubileuszu....czy mozna tak? mnie osobiscie do dzis boli mimo wielkiego szacunku do Kiero...ale we wrocławiu też bawie sie w tanczenie....w sumie to juz skonczylem:)ale przygoda tez piekna.....a "dziwnych historii i decyzji" jeszcze wiecej.
ciekawe czy jeszcze ktos tanczy w jakis formacjach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Achom
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 46
Skąd: Albertów

PostWysłany: 20 Maj 2006 09:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam ten zespół, nawet kolega, który był członkiem namawiał mnie na wstąpienie do zespołu.
Pamięta te niesamowite stroje, były rewelacyjne i bardzo charakterystyczne.
Przykro mi się robi jak czytam wasze wypowiedzi, że na Jubileuszu zapomniano o początkach zespołu, że wymazano OLW z jego historii.
Pozdrawiam wszystkich tancerzy z zespołu w OLW!


Ostatnio zmieniony przez Achom dnia 30 Maj 2006 12:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KASKA
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 209
Skąd: Croydon UK

PostWysłany: 20 Maj 2006 07:30 pm    Temat postu: Pozdrowionka Odpowiedz z cytatem

Witam!
Oj tak malo uczeszczana ta strona z zespolem... Super wspomnienia. Nie zaluje ani jednej kropelki potu. A czasami dostawalismy wycisk. Szczegolnie na zgrupowaniu w Kulach,
Dzieki za pozdrowieni i usciski dla Wszystkich!
_________________
Katarzyna Butryn IV A r. 1975
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marzena Jadczyk
Kapral
Kapral


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 04 Mar 2008 11:02 pm    Temat postu: Pozdrowienia Odpowiedz z cytatem

Witam Was

Długo nikt się tutaj nie pojawiał ... Miło jest wspomnieć te chwile, obozy w Kulach, wyjazdy na przykład do Loretto ( pamiętam jak się strasznie tam upiłyśmy ja i Aga). To dziwne ale mam niewiele zdjęć z tych wyjazdów. Jakby ktoś był w posiadaniu jakiś fajnych fotek to proszę wyślijcie mi.
Pozdrawiam i czekam na info.
Marzena
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka PURGAL
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 08 Cze 2008 07:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i pozdrawiam wszystkie tańcerki i tańcerzy z ZPiT "Częstochowa".

Marzena, zdjęć miałam dużo: zgrupowanie w Kulach, Niemcy, Węgry, Francja .... muszę trochę pokopać na strychu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marzena Jadczyk
Kapral
Kapral


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 11 Lip 2008 07:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga, mamy ze sobą kontakt, więc wystarczy sie tylko umówić. A i wcześniej musisz pokopać na strychu.
No to czekam na info i do zobaczenia ... może umówimy się u nas na działce. Pozdrawiam
Marzena
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group