Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sport w OLW
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauką, pracą, zabawą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 24 Paź 2004 11:03 am    Temat postu: Sport w OLW Odpowiedz z cytatem

Jako szkoła aktywnie walczyliśmy na arenach sportowych z innymi szkołami z Częstochowy. Do historii przejdą czasy rozgrywek piłki ręcznej, nożnej i koszykówki. Ja grałem w piłke ręczną i przyczyniłem się do zdobycia mistrzostwa Częstochowy w roku 1993. Jako reprezentacja OLW zdobyliśmy także mistrza rozgrywek liceów wojskowych w piłke ręczną, nożną.
A wy ? Przypomnijmy swoje sukcesy.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Paź 2004 09:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę się pochwalić tym, iż dwa razy zdobyliśmy z kolegami druzynowe mistrzostwo polski szkół średnich w strzelaniu z KBKS, "Srebrne Muszkiety".

Strzelaliśmy w składzie:
Artur Gątkiewicz ur. 76 klasa D
Krzysiek Dziuba ur. 76 klasa G
Mariusz Kościelak ur. 76 klasa D
Tomek Stanek ur. 76 klasa F
Jarek Trytek ur. 76 klasa C
Michał Kołach ur. 75r.

Opiekunowie:
kpt. Statnisław Ujma
kpt. Zbigniew Soliński


Posiadam kasetę wideo z zawodów w Stryszawie.

Byłem też na wyjazdowych zadowach w Dęblinie, to było chyba w 1994 lub 95 roku. Pojechało nas z 40 osób (cały autoakr). Był to mecz sportowy między naszymi liceami w różnych dyscyplinach. Może ktoś pamięta jedną noc w Dęblinie, kiedy to miejscowi mieli jakieś problemy do mnie i moich kolegów? Potem cała nasza wcieczka posiłkowana miejscowymi uczniami z Dęblina poszła pod restaurację wyjaśnić niedomówinienia Very Happy. Oj, działo się Wink
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MARCIN
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 02 Wrz 2004
Posty: 81
Skąd: KIELCE

PostWysłany: 25 Paź 2004 08:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę pochwalic się wicemistrzostwem i mistrzostwem w pchnieciu kulą w zawodach o Mistrzostwo Czestochowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Highway
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 25
Skąd: Konopiska k/Częstochowy

PostWysłany: 05 Lis 2004 10:41 am    Temat postu: No to się chwalmy Odpowiedz z cytatem

Podczas Mistrzostw Poski Szkół Wojskowych w Lublinie zdobyłem indywidualnie i drużynowo tytuł mistrzowski z karabinaka sportowego (to był niezapomniany radziecki CM2 Wostok) Cool ale niestety z sekcji pamiętam jedynie "Frącka" z rocznika maturalnego 90 lub 91
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michael
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 11
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 22 Lis 2004 08:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wniosłem troszkę wkładu w nasze sukcesy w piłkę nożną troszkę mniej w ręczną....no i zdobylismy 9 miejsce w Polsce w zawodach "sprawni jak żołnierze"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ojciec
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 29
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: 22 Lis 2004 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie załapałem się nawet do reprezentacji klasy w koszykówkę, ale dzięki ogólnemu rozwojowi zaaplikowanemu w OLW lekko bawię sportowo nawet teraz. Z OLW pamiętam maratony koszykówki na naszej kochanej sali z "latającymi" klepkami hihihhi. W sumie muszę podziękować panom wuefistom z OLW, bo dzięki nim dałem sobie radę z W-F na uczelniach wyższych. DZIĘKUJĘ Laughing
_________________
Ojciec, r.1975, matura 1994, pokój.. hmmmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
das_darek
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 55
Skąd: wrocław

PostWysłany: 24 Lis 2004 08:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z kolegami zdobylismy 9 miejsce w zawodach "sprawni jak zolnierze" po raz pierwszy w historii licków wojskowych dochodzac do finalu ogolnopolskiego:) druzyn w finale tez bylo 9:)ale liczyla sie zabawa nie rywalizacja:)a w tej dziedzinie nikt nas nie wyprzedzil:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 24 Lis 2004 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michael napisał:
A ja wniosłem troszkę wkładu w nasze sukcesy w piłkę nożną "...


z tego co ja pamietam to piłka kopana była dla ciebie najważniejsza Razz
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michael
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 11
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 27 Lis 2004 06:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BACA napisał:
Michael napisał:
A ja wniosłem troszkę wkładu w nasze sukcesy w piłkę nożną "...


z tego co ja pamietam to piłka kopana była dla ciebie najważniejsza Razz

Nie da się ukryćSmile))zostało mi to do dzisiaj;) ale miło, że ktoś o tym jeszcze pamięta:)))pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IrekS
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 14
Skąd: Opole

PostWysłany: 09 Gru 2004 01:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja pamiętam to jeśli już komuś udało się nas ściągnąć rano z wyrka na tzw. "zaprawę" - czyli element sportowy z życia OLW to biegała jedynie reprezentacja Smile Reszta chodziła, a pozostali czynnie trenowali płuca w konkurencji pierwszego papierosa.
_________________
Pozdrawiam wszystkich Smile
Rocznik '76 klasa E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SłONIU
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 49
Skąd: MYSZKóW/Portlaoise(Irlandia)

PostWysłany: 21 Gru 2004 04:23 pm    Temat postu: sport w OLW Odpowiedz z cytatem

Dołączę do grona chwalipięt i też się pochwalę.Zdobyłem z reprezentacją szkoły dwa razy z rzędu mistrzostwo Liceów Wojskowych w piłkę nożną i raz piąte miejsce.Na szczeblu miejskim zdobywaliśmy trzecie miejsca,ustępując szkołom które naszpikowane były graczami Rakowa,a mało tego kilku z nich grało wtedy w reprezentacji Polski młodzików.Michael,co do Ciebie...jakżesz mógłbym zapomnieć o lewym napastniku...na lewej stronie to Ty robiłeś całą robotę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 03 Sty 2005 10:43 pm    Temat postu: Piłka ręczna Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z kolegami byliśmy najlepszą drużyną wszystkich OLW w piłce ręcznej w roku bodajże 1991 lub 1990. Impreza była wtedy we Wrocławiu. Grała drużyna z "miasta" która dołożyła nam ale to byli już profesjonaliści!!!! Inne szkoły nie miały szans. W Lublinie przegrywaliśmy ligę tylko z jedną drużyną ale tam grał prawie cały skład Lublinianki. Później to zostały tylko wspomnienia i brzuszek od piwa Laughing Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 04 Sty 2005 06:14 pm    Temat postu: Re: Piłka ręczna Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Ja wraz z kolegami byliśmy najlepszą drużyną wszystkich OLW w piłce ręcznej w roku bodajże 1991 lub 1990. Impreza była wtedy we Wrocławiu. Grała drużyna z "miasta" która dołożyła nam ale to byli już profesjonaliści!!!! Inne szkoły nie miały szans. W Lublinie przegrywaliśmy ligę tylko z jedną drużyną ale tam grał prawie cały skład Lublinianki. Później to zostały tylko wspomnienia i brzuszek od piwa Laughing Laughing Laughing




nie chce się kłócić ale OLW Częstochowa także zdobyło mistrza, ja wtedy byłem bramkarzem a także najlepszym bramkarzem turnieju. Przegraliśmy w finale z drużyną miejscową. Ale to nie było chyba we Wrocławiu Question Ja brałem udział w dwóch takich turniejach . W sumie to roku nie pamiętam Crying or Very sad
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 05 Sty 2005 06:14 pm    Temat postu: piłka ręczna Odpowiedz z cytatem

Nie ma o co kopii kruszyć. Ogólnie rzecz biorąc to sport w OLW zawsze był na wysokim poziomie. Trzeba było tylko chcieć i mieć do tego serce. Jak nie piłka ręczna to nożna, siatkówka czy kosz. Byli ludzie którzy uprawiali bardziej ekstremalne sporty jak podnoszenie ciężarów czy też biegi na przełaj.
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 05 Sty 2005 08:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W roku 1993 przed odejściem z OLW wywalczyliśmy mistrza Częstochowy pokonując LO im. Traugutta Laughing jak pamiętam z tą szkołą były zawsze walki na smierć i życie Twisted Evil

Zullus a czy wtedy było nasze OLw na zawodach Question i ile było drużyn Question
Ja pamiętam zawody OLW w których były wszystkie wojskowe ogólniaki i tam zdobyliśmy mistrza a także zawody gdy były tylko 4 ogólniaki. Pytam bo chce ustalić czy staneliśmy sobie oko w oko Wink
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauką, pracą, zabawą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group